Muzyka

Koncert: ROOTS CAFE

Jesteś tutaj

“Plama” Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na koncert zespołu ROOTS CAFE!
 
Roots Cafe to unikatowe połączenie muzycznych osobowości z charyzmatycznym czarnoskórym wokalistą i performerem Góo Ba (artystą Teatru Powszechnego w Warszawie) oraz Adamem Wolskim, wokalistą znanej rockowej grupy Golden Life na froncie. 
 
Zespół powstał jesienią 2017 r. w Gdyni. Ich znakiem rozpoznawczym są niesamowicie energetyczne i pozytywne koncerty, do tego transowa rytmika, wywodząca się z muzyki reggae i funk oraz charyzmatyczni frontmeni. Propozycja Roots Cafe stanowi oryginalny zestaw stylistycznych smaków, gdzie słychać także folk, muzykę świata, a nawet jazz, dzięki temu ich koncerty są żywiołowe i różnorodne muzycznie.
 
Większość członków Roots Cafe w ostatnich latach występowała pod szyldem The Rockas, a w przeszłości tworzyli grupy muzyczne, które zostały zauważone na scenach nie tylko Trójmiasta – między innymi Rocka’s Delight, Vo.kool.ski, Marilyn Monroe, Jazzmassacra, Groont Anssambl, Leszcze, Golden Life, Pancerne Rowery i wiele innych.
 
W sierpniu 2018 r. ukazała się płyta długogrająca Roots Cafe – „Koniugacja”, do której materiał przygotowano w studio „Maro Records”. Na płycie tej splatają się różnorodne style muzyczne i nastroje, a spójne i harmonijne brzmienie „Koniugacja” zawdzięcza talentowi realizatorskiemu Marka Romanowskiego, który był też współproducentem przedsięwzięcia.
 
Płytę można posłuchać tu: https://ffm.to/koniugacja

 

Nie

07.02.2019 r. (czwartek), godz. 20.00

Bilety: 20 zł, do kupienia w dniu koncertu
Bilet na co piątą imprezę biletowaną gratis. Odbierz kupon w kasie przy zakupie biletu, zbieraj pieczątki, piąta pieczątka = bilet gratis!


07.02.19
czwartek
20:00
Plama
Muzyka
Tak
www.facebook.com/events/412306049307168