Muzyka

Koncert na handpanie i pianinie Maria Kochańska

Jesteś tutaj

28 sierpnia każdy będzie mógł zanurzyć się w atmosferze Boho wzbogaconej o magiczne dźwięki Handpanu i pianina, na których zagra Maria Kochańska - finalistka 11 edycji Mam Talent. Nasi goście będą również mogli uczestniczyć w sesji zdjęciowej: na imprezę został zaproszony fotograf, który będzie robił zdjęcia w foto-strefie stylizowanej na Boho.
Boho (sk. od bohemian) to połączenie vintage’owych, hipisowskich i etnicznych motywów w kolorach ziemi i elementów przyrody nawiązujące do naturalnych motywów. To absolutnie piękne idea, która zawiera w sobie elementy natury w połączeniu z romantyzmem i indywidualnością. Styl Boho jest świętem wolności. Daje poczucie kontaktu ze starym światem, z uwzględnienie jego całego naturalnego piękna.
Wstęp bezpłatny.
Nie
Maria Kochańska, występująca pod nazwą "Mimosica", gra na handpanie – jednym z najnowszych instrumentów na świecie. Marii głównym instrumentem od dziecka był fortepian, jednak wiele zmieniło się dwa lata temu kiedy po raz pierwszy ujrzała handpana - była to miłość od pierwszego wejrzenia. Od tamtego czasu wraz ze swoim nowym instrumentem zagrała już koncerty w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz jest finalistką 11 edycji Mam Talent. Poprzez handpana łączy swoje dwie największe pasje – podróżowanie oraz dzielenie się swoją muzyką z innymi.

 

WAŻNE!

Zasady udziału w wydarzeniach plenerowych organizowanych przez GAK GAMA:
1. Każde wydarzenie ma ograniczoną liczbę miejsc.
2. Przed kontaktem z obsługą wydarzenia oraz wejściem na teren wydarzenia uczestnik zobowiązany jest:
- zakryć usta i nos i pozostań w maseczce przez cały czas trwania wydarzenia, również w czasie korzystania z toalet;
- odkazić dłonie przed wejściem na teren wydarzenia;
- zachować dystans 2 m od innych uczestników wydarzenia.
Osoby, które nie dostosują się do powyższych zasad, nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu.
3. Pamiętaj: zrezygnuj z udziału w wydarzeniu jeśli:
- występują u Ciebie jakiekolwiek objawy wskazujące na możliwe zakażenie koronawirusem,
- jesteś w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
- zamieszkujesz z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
- w ciągu ostatniego tygodnia miałeś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji,
- wróciłeś lub miałeś kontakt z osobą, która przyjechała zza granicy w ciągu tygodnia przed wydarzeniem. ma ograniczoną liczbę miejsc.
4. W związku z panującą sytuacją epidemiczną oraz będąc zależnym od warunków pogodowych organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia. wydarzenia oraz wejściem na teren
5.Udział w imprezie publicznej oznacza zgodę na publikację wizerunku w związku z tą imprezą. Nie oznacza to zgody na publikowanie tego wizerunku w innych celach, tj. niezwiązanych z imprezą, w trakcie której wizerunek został utrwalony.

28.08.20
piątek
18:00
Gama
Muzyka
Nie