Spotkanie

Kobieta w podróży - Wietnam. Iwona Wojdowska

Jesteś tutaj

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze z J.W.Wojdowska, która opowie o swojej wyprawie do Wietnamu.

Pani Iwona podzieli się swoimi emocjami i wrażeniami z podróży. Opowie o historii Wietnamu, o niezwykłych miejscach, które zobaczyła, a także o mieszkańcach, których uwieczniła na swoich fotografiach. „Był to miesiąc włóczęgowania, zaglądania w zakamarki odległego kraju, smakowania, wąchania i zachwytów z zadartą głową ... "

Pani Iwona udzieli publiczności kilka wskazówek dotyczących tego, w jaki sposób przygotować się do wyprawy do tak egzotycznego dla nas zakątka świata oraz o wielu miłych i niemiłych niespodziankach. Smakując, oglądając i poznając ten orientalny dla nas kraj podróżniczka uwieczniła na zdjęciach, które będzie można zobaczyć podczas spotkania. 

J.W.Wojdowska maluje obiektywem. Fotografuje intuicyjnie. Jej motto to słowa Tennessee Williamsa „I don`n want realism. I want magic!” („Nie chcę realizmu, chcę magii!”). Jest absolwentką Trójmiejskich Szkół Fotografii Artystycznej. Na co dzień portretuje ludzi w swoim Atelier w Gdyni, tworzy collage i domalowuje na nich niedopowiedzenia. Podróżuje i zatrzymuje to co widzi dla innych, dla siebie.

Zapraszamy!

Kiedy? 16 kwietnia (poniedziałek), godz. 17:00
Gdzie? Projektornia GAK, ul. Dworska 29a, Gdańsk - Brzeźno
Wstęp wolny!

Nie
16.04.18
poniedziałek
17:00
Projektornia
Spotkanie
Nie