Warsztaty

Klub literacko-happeningowy „Strona w budowie” - INAUGURACJA

Jesteś tutaj

Zapraszamy na otwarte spotkania Klubu literacko-happeningowego "Strona w budowie". Klub to przestrzeń dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoją kreatywność i zdolność pisania. Stworzyliśmy go z myślą o czytaniu własnych tekstów, uzyskiwaniu feedbacku od innych piszących, pracy z doświadczonymi autorami w ramach warsztatów oraz wspieraniu każdej innej formy ekspresji bliskiej uczestnikom. „Istniały dwie formy poezji: spisana, która powinna zostać tajemnicą, rodzajem intymnego dziennika, czytanego przez niewiele osób, stworzona wyłącznie na rzecz poety, i poezja aktów, którą powinno się odprawiać jak społeczny egzorcyzm w obecności licznych widzów.” (Alejandro Jodorowsky) Mając w swojej pamięci słowa Alejandro Jodorowskiego zamierzamy w ramach spotkań klubu trenować także techniki teatralne, realizować akcje poetyckie oraz happeningi literackie. Kształt spotkań w dużej mierze będzie uzależniony od potrzeb i pomysłów uczestników. Spotkanie organizacyjne: 29 stycznia (czwartek) godz. 17.00

Klub literacko-happeningowy „Strona w budowie”

Zapraszamy na otwarte spotkania Klubu literacko-happeningowego "Strona w budowie".

Klub to przestrzeń dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoją kreatywność i zdolność pisania. Stworzyliśmy go z myślą o czytaniu własnych tekstów, uzyskiwaniu feedbacku od innych piszących, pracy z doświadczonymi autorami w ramach warsztatów oraz wspieraniu każdej innej formy ekspresji bliskiej uczestnikom.

„Istniały dwie formy poezji: spisana, która powinna zostać tajemnicą, rodzajem intymnego dziennika, czytanego przez niewiele osób, stworzona wyłącznie na rzecz poety, i poezja aktów, którą powinno się odprawiać jak społeczny egzorcyzm w obecności licznych widzów.”

Alejandro Jodorowsky

Mając w swojej pamięci słowa Alejandro Jodorowskiego zamierzamy w ramach spotkań klubu trenować także techniki teatralne, realizować akcje poetyckie oraz happeningi literackie.

Kształt spotkań w dużej mierze będzie uzależniony od potrzeb i pomysłów uczestników.

 

 

Spotkanie organizacyjne:

29 stycznia (czwartek)

godz. 17.00

Dom Sztuki GAK, ul. Stryjewskiego 25, Gdańsk

Nie
29.01.15
czwartek
17:00
Dom Sztuki
Warsztaty
Nie