Muzyka

John Leysner & The Soulmates

Jesteś tutaj

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. Połączenie soul’u, funk’y oraz jazz’u w wykonaniu John’a Leysner’a i jego band’u już 17 listopada o godz. 19 w Scenie Muzycznej GAK.

Wszechstronność muzyki John’a Leysner’a będzie wyraźnie obecna podczas tego koncertu. Dziesiątki lat doświadczeń, występów na wielu międzynarodowych scenach, między innymi w: Holandii, na Łotwie (Ryga), w Polsce, i Belgii oraz sięganie do różnorodnych stylów muzycznych takich jak: Soul, Funk, Jazz, World Music zainspirowały John’a do stworzenia programu artystycznego.  Jest on mieszanką coverów jak i własnych kompozycji, które tego wieczoru zabiorą Państwa we wspaniałą podróż, gdzie dzielenie się jest kluczem, a niebo stanowi granicę.

John urodził się w Surinamie w małym kraju położonym w Ameryce Południowej. Jego muzyczna przygoda zaczęła się w momencie, kiedy tylko nauczył się chodzić. W Surinamie to normalne i częste zjawisko, że tradycyjne zespoły grają na przyjęciach urodzinowych. Dla małego chłopca stojącego zawsze naprzeciwko zespołu było to coś magicznego, wręcz nie do opisania. W wieku 17 lat kupił swój pierwszy instrument.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl oraz w budynku Sceny Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

Nie

Bilety: 20 zł


17.11.18
sobota
19:00
Scena Muzyczna
Muzyka
Tak