Spotkanie

Indie // Spotkanie z podróznikiem

Jesteś tutaj

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze „Indie". O swojej wyprawie opowie Sebastian Góra, 15 kwietnia (poniedziałek), godz. 17:00, ul. Dworska 29a, Gdańsk - Brzeźno.
Wstęp wolny.
---
„Podczas spotkania opowiem o tym jak podczas pięciotygodniowej wyprawy doświadczyłem prawdziwych Indii, żyjąc dokładnie tak, jak lokalni mieszkańcy tego jakże barwnego kraju. Mieszkałem w aszramie jogowym Paramanand w Indore, a następnie w Jajpur, Agrze i Delhi. Odwiedziłem święte miejsca Omkareshwar, Maheshwar, Mandu. Chodziłem boso, jadłem i piłem w przydrożnych punktach gastronomicznych, poruszałem się słynnymi tuk tukami. Podczas wyprawy wykonałem ogrom zdjęć. Fotografie obrazują moje przeżycia, emocjonalne reakcje na napotkane sytuacje i osoby”. Podczas pokazu będzie można zobaczyć wystawę zdjęć Sebastiana Góey „Indie – historia prawdziwa”.

Sebastian Góra
Fotograf
----
Sebastian Góra, fotograf z zawodu, zamiłowania i pasji. Zdobywca tegorocznej nagrody Grand Prix PhotoGlob Kolosów w Gdynia Arena za zdjęcie z Indii. „Fotografia reportażowa i podróżnicza - taką fotografię kocham, czuję i wykonuję z wielkim zaangażowaniem”.
---
sebastiangora.com
facebook.com/sebastiangora.fotografia
instagram.com/sebastian.gora.photographer
instagram.com/sebastian_gora_wedding_stories

Nie
15.04.19
poniedziałek
17:00
Projektornia
Spotkanie
Nie