Spotkanie

Święto światła

Jesteś tutaj

Zapraszamy na jesienną podróż w głąb siebie, w skupieniu i atmosferze relaksu. Na kilka dni przed Świętem Zmarłych zachęcamy do wspólnego przeżywania czasu zadumy, odważnego stawiania egzystencjalnych pytań i cichej refleksji.

W programie:

17:00

Andrzej Leszczyński fot.Przemek ŚwiderskiSPOTKANIE Z FILOZOFEM. Rozmowa o śmierci i kulturowej symbolice światła.

Prowadzenie - dr Andrzej Cezary Leszczyński, wykładowca akademicki, autor tekstów z zakresu antropologii teatru, etyki i filozofii człowieka. Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Krzyżem Solidarności Walczącej. Wydał ostatnio: Ojciec człowieka. Szkice afiniczne i Owoc tamtego grzechu.

 
17:00

036

WARSZTATY TWORZENIA LAMPIONÓW dla dzieci, bez ograniczeń wiekowych

(obowiązują zapisy do 24 X: wyspaskarbow@gak.gda.pl).

Prowadzenie - Paulina Llera Arias.

W pracowni plastycznej dzieci przygotują swój własny, unikalny lampion. Jego migotliwy urok będą mogły sprawdzić niemal od razu podczas wieczornego powrotu do domu...

 

19:00

Jakub Leonowicz 04

KONCERT RELAKSACYJNY z wykorzystaniem odprężających i delikatnych tonów tybetańskich mis oraz gongów. 

Prowadzenie - Jakub Leonowicz.

Trójmiejski muzyk na co dzień zajmuje się pracą z głęboką relaksacją poprzez techniki masażu oraz sesje relaksacyjne z wykorzystaniem mis dźwiękowych i gongów.

Prowadzi pracę w sesjach indywidualnych i grupowych. Współpracuje ze SPA, nauczycielami jogi, placówkami specjalistycznymi oraz z fizjo i psychoterapeutami. Z zamiłowania gra na gitarze i śpiewa w zespole rockowym Moose The Tramp. http://www.moosethetramp.com/

 

27 października 2016 (czwartek), godz. 17:00

Święto Światła - spotkanie / warsztaty / koncert

wstęp wolny

  
Nie
27.10.16
czwartek
17:00
Wyspa Skarbów
Spotkanie
Nie
https://www.facebook.com/events/185239418581839/