Logo GAK

placówki

Warsztaty z komunikacji „Dziękuję, czyli kultura wdzięczności” GAK

spotkanie
warsztat

Warsztaty z komunikacji „Dziękuję, czyli kultura wdzięczności”

 1. data

  27.12.21
  poniedziałek

 2. godzina

  18:30

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  ul. Dworska 29a, 80-506 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Familijne , Młodzież , Seniorzy

W ramach Projektu My! zapraszamy do Akademii Kulturalnego Człowieka – WARSZTATY Z KOMUNIKACJI – „Dziękuję, czyli kultura wdzięczności”, podczas której podziękujemy sobie za to kim jesteśmy i za to co zrobiliśmy w tym roku!

Od najmłodszych lat jesteśmy uczeni trzech bardzo ważnych słów: proszę, przepraszam, dziękuję. Ostatnie z tych magicznych wyrażeń jest powszechnie używane podczas zakupów w sklepie, dokonywania ważnych transakcji oraz jako odpowiedź za poczęstunek. Pojawia się w różnych sytuacjach i kontekstach. Słowo dziękuję stało się (na szczęście!) nieodzownym elementem naszego życia, jako symbol dobrego wychowania i manier. Samo słowo „dziękuję” najczęściej kojarzy nam się z kulturą osobistą.Wielki Słownik Języka Polskiego słowo „dziękować” definiuje: „słowami lub gestem wyrażać wdzięczność za coś”.
Podczas warsztatów, słowo kojarzone z grzecznością, które stało się już codziennym szlagierem potrzebnym do codziennej komunikacji, nabierze głębszego znaczenia. Podczas warsztatów nauczymy się na nowo dziękować, dostrzegać w codzienności radości z pozytywnego wyrażania się i wdzięczności za to co się dzieje dookoła. Słowem i gestem spróbujemy zbadać głębię słowa dziękuję.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy.

Kontakt:

projektornia@gak.gda.pl

58 343 46 91

Regulamin_warsztaty 2021 grudzień