Logo GAK

placówki

Warsztaty tworzenia projektów / Marzyć, odkrywać, działać! GAK

warsztat

Warsztaty tworzenia projektów / Marzyć, odkrywać, działać!

 1. data

  02.10.21
  sobota

 2. godzina

  10:00

 3. wstęp

  na zapisy, bezpłatny

 4. adres

  Stryjewskiego 25, Gdańsk (Stogi)

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież

Jeśli marzysz o organizacji jakiegoś wydarzenia kulturalnego, odkrywaj razem z nami możliwości, a my pomożemy ci działać!

Dom Sztuki GAK zaprasza do udziału w projekcie „Marzyć, odkrywać, działać”. Jesteśmy otwartą placówką, możemy działać wspólnie. Rozpoczynamy WARSZTATAMI TWORZENIA PROJEKTÓW.

Chcesz zorganizować wystawę, koncert lub …? Zapraszamy cię na praktyczny warsztat planowania projektów z zakresu kultury dla początkujących. Podczas spotkań dowiesz się jak skonstruować taki projekt oraz na jakie elementy zwrócić uwagę opisując własny pomysł. Podczas warsztatu będziemy pracować na konkretnych przykładach, bazując na pomysłach uczestników.

Być może masz już jakiś konkretny pomysł, a może tylko marzenie. Pracownicy Domu Sztuki GAK w ramach konsultacji służyć będą radą na etapie przygotowania projektu.

 • 2.10 godz. 10:00-15:00 – Część pierwsza, podczas której dowiesz się: Co to jest projekt? Jak się do niego przygotować? Jak rozpoznać potrzeby i cel projektu? Jak zaplanować działania, harmonogram i budżet projektu?
 • 4.10 godz. 17:30-19:30 – Część druga: Proces realizacji projektu – na co warto zwrócić uwagę? Podsumowanie a ewaluacja.

Warsztat poprowadzą Aga i Magda z Centrum Współpracy Młodzieży, które od wielu lat pracują projektowo.

 • Warsztaty są nieodpłatne.
 • W warsztatach może wziąć udział 15 osób, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat.
 • Zgłoszenia przyjmujemy mejlowo: domsztuki@gak.gda.pl do 28 września 2021 r.

Projekt realizowany przez Dom Sztuki GAK w ramach Otwartego Domu Kultury.


Kolejnym etapem projektu „Marzyć, odkrywać, działać” będzie otwarty konkurs, w ramach którego wyłonimy dwa najlepsze projekty wydarzeń kulturalnych, a następnie pomożemy organizatorom w realizacji. Na każdy projekt przeznaczamy 5000 zł. Konkurs zostanie ogłoszony jako osobne wydarzenie, dlatego zaglądajcie na naszą stronę, będziemy informować co dalej, informacje będą też na naszym FB i Instagramie.