Logo GAK

placówki

Warsztaty plastyczne GAK

warsztat

Warsztaty plastyczne

 1. data

  15.08.22
  poniedziałek

 2. godzina

  16:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Galeria Morena

 5. dla kogo?

  Dorośli , Dzieci , Familijne , Młodzież , Seniorzy

O zajęciach

Warsztaty będą okazją do poznania różnych rodzajów sztuki z najdalszych zakątków świata. Przy użyciu papieru i ekologicznych materiałów stworzymy ruchome zabawki, kwiaty origami, a nawet rakiety kosmiczne. Wspólnie pobudzimy wyobraźnię, motorykę i przede wszystkim spędzimy czas bawiąc się sztuką.

 

Dla kogo?

Zajęcia są dla wszystkich. Zadbamy o to, aby każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania – mógł wziąć udział w zajęciach.

 

Szczegóły dotyczące wejściówek

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

 

Gdzie odbędą się warsztaty?

 

Warsztaty odbędą się w strefie interaktywnej zlokalizowanej na parterze Galerii Morena mieszczącej się przy ulicy Schuberta 120A w Gdańsku.

 

Jak dojadę?

Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Galerii Morena znajduję się przystanek autobusowy: Piekarnicza (z którego kursują autobusy linii nr: 162, 227, 262, 283) oraz przystanek tramwajowy: Piekarnicza (z którego kursują tramwaje linii nr: 10 i 12).

 

Kto poprowadzi zajęcia?

 

Kinga Woźniak– absolwentka wydziału malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Zafascynowana symbiozą sztuki i natury noszącej w sobie znamiona aktywizmu. Wielka miłośniczka przyrody i tego co naturalne oraz sztuki site-specyfic. Tworzy mozaiki z naturalnych materiałów (skorupki pistacji, kawa, muszle, patyki) podkreślając przez to sprawczość ludzi w pojmowaniu otaczającej nas rzeczywistości. Otrzymała Stypendium Rektora (2019) Brała udział w wystawach zbiorowych m.in „10-lecie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego” (2018). Animatorka zajęć „Wymyślaj z nami świat kolorami” w Bibliotece Stowarzyszenia Przyjazne Pomorze (2014-2018) oraz kuratorka licznych wystaw w tym samym miejscu (2015-2017).