Logo GAK

placówki

VHS HELL w Plamie GAK

aktualność
kino

VHS HELL w Plamie

 1. data

  02.09.21
  czwartek

 2. godzina

  19:30

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Plama GAK, Pilotów 11 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

VHS HELL i GAK Plama zapraszają na kino plenerowe pośród bloków na gdańskiej Zaspie!

VHS HELL to cykliczne wydarzenie prezentujące niekonwencjonalne kino klasy B, które albo wypadło ze światowej dystrybucji, albo istnieje w niej w bardzo ograniczonym zakresie. To nostalgiczny hołd dla amerykańskiego kina niskobudżetowego minionych dekad i polskiej rzeczywistości doby transformacji ustrojowej.

W programie:

„Robot Holocaust”, reż. Tim Kincaid, Włochy/Stany Zjednoczone, 1986, 79 min.

Jeden z nielicznych niepornograficznych filmów w dorobku Tima Kincaida, autora przełomowej w dziejach gejowskich filmów dla dorosłych „Trylogii Kansas City”. Grupka śmiałków przemierza pustkowia, aby pokonać demonicznego Dark One i wyrwać z jego szponów naukowca zdolnego uratować ludzkość. „Robot Holocaust” to włosko-amerykańskie, fatalnie zrealizowane postapo, zaludnione przez dukających niedorzeczne kwestie naturszczyków, miotających się pośród kartonowej scenografii i chałupniczych efektów specjalnych najgorszego sortu. Kincaid nakręcił ze wszech miar nieudany produkt filmopodobny, ponosząc permanentną klęskę na każdym etapie jego produkcji. Dla wielbicieli kina dobrego inaczej pozycja obowiązkowa!

Pokaz z taśmy VHS.

Zabierzcie ze sobą koce i coś ciepłego do picia. Na wypadek chłodniejszego wieczoru będą na Was czekały koksowniki. W przypadku deszczu seans zostanie przeniesiony do wnętrza Klubu Plama (liczba miejsc będzie wówczas ograniczona).

WSTĘP WOLNY!