Logo GAK

placówki

Trzy psy — baśń szwedzka / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak GAK

teatr
warsztat

Trzy psy — baśń szwedzka / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak

 1. data

  08.04.22
  piątek

 2. godzina

  17:30

 3. wstęp

  bezpłatny; zapisy

 4. adres

  Stryjewskiego 25

 5. dla kogo?

  Dzieci , Familijne

Zapraszamy na kolejną odsłonę teatru kamishibai i Warsztatów z baśnią w wykonaniu Agaty Półtorak. Tym razem poznamy historię pastuszka Gunnara i jego wiernych pomocników: trzech czarodziejskich psów obdarzonych niezwykłymi mocami.

🐶🐶🐶


Warsztaty z baśnią Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. Tym razem: pieski – zabawki recyclingowe z butelek.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale OBOWIĄZUJĄ ZAPISY❗ Liczba miejsc ograniczona.
– E-mail: domsztuki@gak.gda.pl
– Telefon: 58 307 31 44
– Osobiście: w sekretariacie Domu Sztuki GAK przy ul. Stryjewskiego 25 (Stogi).

Regulamin wydarzenia (format PDF, ODT, DOCX).


Agata Półtorak – z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.