Logo GAK

placówki

Trening antystresowy z Danutą Stopieńską online (obowiązują zapisy) GAK

online
spotkanie

Trening antystresowy z Danutą Stopieńską online (obowiązują zapisy)

 1. data

  18.05.21
  wtorek

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  online

 5. dla kogo?

  Seniorzy

Gama GAK zaprasza wszyskich Seniorów do udziału w zajęciach, które są praktycznym zastosowaniem technik i ćwiczeń zmniejszających poziom stresu. Można nauczyć się jak odprężyć ciało, wyciszyć umysł, a dzięki temu korzystnie wpłynąć na zdrowie i poprawić jakość życia.

Online:

Facebook / Gama GAK

Instagram / GAK_Gama

Facebook / Trening antystresowy online

Jeśli chcecie wziąć udział w naszych zajęciach to napiszcie do nas maila na adres: gama@gak.gda.pl a my w wiadomości zwrotnej wyślemy link do spotkania oraz wskazówki, które pomogą Państwu dołączyć do spotkania. Na wasze zgłoszenia czekamy do 17.05.2021

 • ___pokaż cały opis
  Zapraszamy wszyskich Seniorów do udziału w zajęciach, które są praktycznym zastosowaniem technik i ćwiczeń zmniejszających poziom stresu. Można nauczyć się jak odprężyć ciało, wyciszyć umysł, a dzięki temu korzystnie wpłynąć na zdrowie i poprawić jakość życia.
  Będą to: techniki relaksacji, ćwiczenia oddechowe, praca z wyobraźnią, ćwiczenia uważności.
  Relaksacja, rozluźnienie ciała, wyciszenie umysłu, pozwalają lepiej radzić sobie z wyzwaniami , które niesie życie.
  Badania naukowe wykazały m.in. że na poziomie ciała: obniża się ciśnienie krwi, obniża się poziom lęku i niepokoju, obniża się poziom hormonów stresu we krwi, rozluźniają się mięśnie, zwiększa się ilość przeciwciał, wzmacnia układ odpornościowy, ciało jest bardziej dotlenione, wydzielają się endorfiny.
  Nauczymy się jak korzystnie zmieniać fale mózgowe i poprzez trening wprowadzać zdrowe nawyki.
  Aby te nawyki powstały, trzeba przez jakiś czas utrwalać nowe umiejętności, dlatego uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z cyklu spotkań.
  Jeśli chcecie wziąć udział w naszych zajęciach to napiszcie do nas maila na adres: gama@gak.gda.pl a my w wiadomości zwrotnej wyślemy link do spotkania  oraz wskazówki, które pomogą Państwu dołączyć do spotkania.Na wasze zgłoszenia czekamy do 17.05.2021