Logo GAK

placówki

SLAM w Blokowisku + koncert Glątwa GAK

konkurs
muzyka
spotkanie

SLAM w Blokowisku + koncert Glątwa

 1. data

  10.12.21
  piątek

 2. godzina

  19:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Pilotów 11, Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

Na przekór nadchodzącej zimie zapraszamy do naszej miejskiej dżungli, na soczyście zielony i roślinny SLAM w BLOKOWISKU!
Poetki i Poeci uprawiajcie poezję i przynieście jeszcze świeże wiersze!
Kochana Publiczności – przybywaj! bez Ciebie się nie uda!

SLAM
Slam to starcie poetów, artystów improwizujących, performerów, slamerów oceniane przez entuzjastyczną, choć zazwyczaj surową i krytyczną publiczność. Ważny jest tekst, a zdolności sceniczne mogą tylko pomóc. Powodem i przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty, chęć konfrontacji z innymi piszącymi oraz przede wszystkim potrzeba otrzymania feedbacku. W każdej rundzie występujący mają do dyspozycji 3 minuty. Publiczność większością głosów wybiera zwycięzcę danego pojedynku i kieruje go do następnej rundy. W końcu za mikrofonem zostaje już tylko król wieczoru.

SLAM w BLOKOWISKU
Uwaga! W rundzie pierwszej poprosimy Was o wykonanie tekstów zainspirowanych tematami przekorności lub roślinności. W jaki sposób temat zaistnieje w Waszych wierszach zależy tylko i wyłącznie od Was. Liczy się pomysł i sprawność literacka!
W kolejnych rundach tematyka będzie już dowolna. Weźcie swoje najlepsze teksty i dajcie się osądzić naszej trójmiejskiej publiczności!

$$$ Zwycięzca otrzyma 500 zł,
$$ ćwierć-finaliści po 50 zł
Zgłoszenia do udziału w turnieju przyjmujemy mailowo i na wejściu: katarzyna@plama.art.pl
!!! Ilość miejsc ograniczona !!!

PUBLICZNOŚĆ
Jesteście niezbędni. Słuchajcie uważnie! To Wy wybierzecie zwycięzcę!
Liczymy też na Was w kwestii stosowania się do zaleceń sanitarnych, chroniących Was przed COVID-19.

KONCERT
Tym razem slamowi będzie towarzyszył koncert zespołu GLĄTWA.

Glątwa – gdańsko-bydgoski kwartet tworzony przez Macieja Łbika, Pawła Przyborowskiego, Katarzynę Siepkę i Joannę Olczyk.
Glątwa gra, zakorzenioną w jazzie i folku, muzykę elektroniczną, wzbogaconą o wokal, żywe instrumenty oraz fragmenty dialogów i słuchowisk.

WYMIANKA ROŚLIN
Amatorzy roślinek doniczkowych będą mogli wziąć udział w wymiance, wystarczy przynieść kwiatek lub sadzonkę i zabrać do domu coś nowego.

WSTĘP WOLNY

Regulamin >>>