Logo GAK

placówki

Projekt My! Gra w Mafię vol.3 GAK

spotkanie

Projekt My! Gra w Mafię vol.3

 1. data

  14.01.22
  piątek

 2. godzina

  19:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  ul. Dworska 29a, 80-506 Brzeźno

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

W ramach Projektu My! serdecznie zapraszamy na trzecią już odsłonę gry w Mafię! Ta rozgrywka będzie pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Mówiąc najprościej, w Mafii chodzi o to, żeby uratować obywateli miasta, zanim zajmą się nimi mafiozi.
Nasze rozgrywki w Mafię są częścią cyklu integracyjnych warsztatów z pobudzania wyobraźni, które w zależności od wydarzenia będą przybierać różne formy. Zapraszamy każdego, kto ukończył 15 rok życia. Stawiamy na zabawę i grę towarzyską, w której każdy może wczuć się w rolę wyznaczoną losowaniem postaci na początku gry. Nie ma się czego bać, wystarczy wczuć się w rolę i zacząć nowy rok np. jako policjant tropiący złoczyńców.
Zapewniamy Mistrza Ceremonii i niepowtarzalny klimat, a wszystko to zgodnie z panującymi obostrzeniami epidemiologicznymi.
Grałeś już w Mafię? Super! Przyjdź i zabaw się z nami kolejny raz. Nigdy o tym nie słyszałeś? Jeszcze lepiej, pozwól nam wprowadzić Cię w tajemniczy świat obywateli, policjantów, tajnych agentów no i oczywiście włoskiej mafii.

Dla zwolenników jasnych wyjaśnień podajemy definicję Mafii z Wikipedii.
Mafia – towarzyska gra fabularna symulująca walkę pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością.
Gra charakteryzuje się ogromną elastycznością zasad, dzięki czemu można ją rozgrywać w niemal dowolnie licznej grupie. Gra wymaga i rozwija umiejętności obserwacji i analizy zachowań, wyciągania wniosków, przekonywania, a także kontroli mowy ciała oraz innych sygnałów niewerbalnych.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Gra przewidziana jest na 2h. Osoby zaszczepione prosimy o ściągnięcie certyfikatów COVID. Przy aktualnych obostrzeniach możemy wpuścić jedynie 1 os. na 15m2 + osoby zaszczepione.

Wstęp wolny
Wiek: 15+
Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
583434691,

Regulamin_warsztaty Projekt My 2022