Logo GAK

placówki

Powrót do GAKu Logo GAK

Popping i fotografia – pandemiczne zajęcia online w Scenie Muzycznej GAK GAK

Popping i fotografia – pandemiczne zajęcia online w Scenie Muzycznej GAK

[zdjęcie; dziewczynka przy komputerze]

Na czas stacjonarnego zamknięcia naszej placówki, zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszych zajęciach, warsztatach i wydarzeniach online! Wiele z nich odbywa się na naszym profilu na facebooku (fb.com/ScenaMuzycznaGAK), gdzie również na bieżąco umieszczamy informację o wszystkich ciekawych nowościach. Aktualnie w ofercie znajdują się zajęcia fotograficzne z Arturem Makowskim oraz popping z Adrianem Lipińskim. 

W każdy poniedziałek o godzinie 19:00 zapraszamy na zajęcia prowadzone przez Artura Makowskiego -profesjonalnego fotografa i montażystę z dziesięcioletnim doświadczeniem, który na co dzień prowadzi zajęcia fotograficzne w Scenie Muzycznej GAK. Dla naszych odbiorców po drugiej stronie ekranu, Artur przygotował tutoriale pt. ,,podstawy fotografii”, podczas których opowiada o najczęściej używanych funkcjach w aparacie oraz tłumaczy do czego służą jego najważniejsze elementy, takie jak matryca, przesłona czy migawka. Zajęcia są kontynuacją feryjnych warsztatów o tej samej tematyce, które bardzo spodobały się naszym odbiorcom. Na zajęcia nie obowiązują zapisy, są bezpłatne, odbywają się za pomocą transmisji live na facebooku na fanpage’u Sceny Muzycznej GAK. Zapraszamy w poniedziałki o 19:00!

Do końca stycznia zapraszamy także na wirtualne zajęcia z poppingu. Jest to styl taneczny pochodzący z USA, który polega na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni (tzw. pop) w rytm muzyki, w połączeniu z różnymi pozami i ruchami. Prowadzący – Adrian Lipiński – to jeden z pionierów kultury poppingowej w Polsce, mistrz w tej dziedzinie, finalista programu Mam Talent TVN. Na zajęcia tańca popping zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godz. 17:00 na platformie Google Meet (adres: meet.google.com/kqe-amti-kic). Kurs jest bezpłatny, zapisy nie obowiązują. Na tę taneczną przygodę zapraszamy nie tylko stałych bywalców zajęć stacjonarnych, ale także nowicjuszy, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym wyjątkowym tańcem.