Powrót do GAKu Logo GAK
Logo GAK

placówki

Wyspa Skarbów

GAK

Wyspa
Skarbów

Wyspa Sobieszewska to kreatywny relaks i wolność tworzenia! Dodatkowo działa u nas małe muzeum Wincentego Pola.

GAK Wyspa Skarbów
ul. Turystyczna 3
80-680 Gdańsk

Godziny otwarcia:
w dni robocze: 10:00 – 18:00
w weekendy placówka nieczynna.

Na przełomie maja i czerwca organizujemy, na plaży w Sobieszewie, barwny, Karnawał Latawców. Co roku, ogłaszamy Międzynarodowy Konkurs na Ekslibris i Małą Formę Graficzną. Możesz wpaść do nas podczas Europejskiej Nocy Muzeów.

czerwiec 2023

Kalendarz wydarzeń:

wyczyść filtry
Kobieta prowadząca dwie owce przy zachodzie słońca.

18 kwiecień - 28 czerwiec

Jelonki

Wernisaż wystawy czasowej fotografii reportażowej Renaty Dąbrowskiej w Galerii Wyspy Skarbów GAK....

wystawa

Jelonki

Logo placówki

data

18.04.23
wtorek

godzina

18:00

wstęp

bezpłatny

adres

Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

dla kogo?

Dorośli, Młodzież, Seniorzy

Główna grafika wpisu

Wernisaż wystawy czasowej fotografii reportażowej Renaty Dąbrowskiej w Galerii Wyspy Skarbów GAK.

Zapraszamy na ekspozycję wystawy fotografii reportażowej p.t. Jelonki. Bohaterką reportażu jest Anna Kamińska (z Antosiem i Balbinką), która od 2013 roku prowadzi Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki. Niesie pomoc zwierzętom dzikim, chorym i po wypadkach. Pozostawione w swoim naturalnym środowisku nie mają szans na powrót do zdrowia i na przeżycie. Potrzebują fachowej pomocy oraz opieki w bezpiecznym miejscu. Ania jest dla nich często ostatnią deską ratunku. Ma bogate doświadczenie w opiece nad dzikimi zwierzętami – ptakami i ssakami. Od lat opiekuje się rannymi zwierzętami. Wielu jej podopiecznych po wyleczeniu wróciło do swojego naturalnego środowiska.

Wystawa została nagrodzona w Gdańsk Press Photo 2019.

Renata Dąbrowska – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej. W latach 2005–2018 współpracowała z trójmiejskim oddziałem „Gazety Wyborczej”. Wydała album autorski „Ja, Renata Dąbrowska – 100 portretów” oraz wykonała portrety do publikacji „Twarze gdańskiej kultury”, „Młodzi twórcy kultury”. Swoje prace prezentowała na wystawach indywidualnych w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu oraz zbiorowych we Wrocławiu, Łodzi i Elblągu. Wykłada w Sopockiej Szkole Fotografii, współautorka kursu Sztuka Fotografowania. Stypendystka Marszałka Województwa Pomorskiego i Miasta Gdańska

Abstrakcja przypominająca postrzępiony kolorowy materiał, na turkusowym tle.

04 czerwiec

7. Karnawał Latawców

LATAJCIE w waszej-naszej BAJCE Młodzi konstruktorzy, czy czasem czujecie, że jesteście „nie z te...

konkurs
muzyka
warsztat

7. Karnawał Latawców

Logo placówki

data

04.06.23
niedziela

godzina

12:00-15:00

wstęp

bezpłatny

adres

Plaża w Sobieszewie, wejście nr 16

dla kogo?

Dorośli, Dzieci, Familijne

Główna grafika wpisu

LATAJCIE w waszej-naszej BAJCE

Młodzi konstruktorzy, czy czasem czujecie, że jesteście „nie z tej bajki”? Zbierzcie swoje moce, pozytywną energię i po oraz 7. (liczba, magiczna i nieprzypadkowa 😉 ) stańcie w szranki bajkowego konkursu na najciekawszy, własnoręcznie wykonany latawiec. Jednym słowem – przybywajcie! Potrzebujecie inspiracji? Śmiało zanurzcie się w świecie baśni, bajek, animowanych opowieści z wielkiego ekranu czy tych rodem z kart komiks. Pokażcie, że Wasze latawce pofruną na „koniec świata i jeszcze dalej” niczym Buzz Astral, niech na niebie nad sobieszewską plażą umoszczą się fantastyczne zwierzęta oraz niesamowici Superbohaterowie! Pamiętajcie – w tym roku latamy w WASZEJ-naszej bajce. Sam zdecyduj, który avatar dzięki Tobie zatriumfuje nad plażowym, dzikim żywiołem!

W programie:

 

STREFA LATAWCÓW

 • 7. KONKURS na najciekawszy, własnoręcznie wykonany latawiec nawiązujący do tematu festiwalu.
  NAGRODY GŁÓWNE:
  I – 1000 zł, fundator: Andrzej Stelmasiewicz
  II – 700 zł, fundator: Gdański Archipelag Kultury
  III – 400 zł, fundator: Gdański Archipelag Kultury
  SKŁAD JURY KONKURSU:
  Anna Milarska – Matka Latawców, ratująca od nie-mocy / Fundacja Strefa Mocy
  Andrzej Stelmasiewicz – Papcia Smerfa (nieodmiennie w czerwonym wdzianku) reprezentować będzie EwaSMERFnasiewicz- Wegnerowska, prezeska zarządu Wioski Smerfów Wspólnoty Gdańskiej
  Damian Kuźmiński – X Men do zadań specjalnych / Wydział Rozwoju Społecznego Miasta Gdańska

STREFA WARSZTATOWA

 • WARSZTATY KONSTRUOWANIA LATAWCÓW – poznajemy tajniki budowania podniebnych konstrukcji, tak by ich puszczanie sprawiło dużo frajdy! GWARANTUJEMY, że latawce wykonane podczas warsztatów z Fundacją Strefa Mocy z pewnością uniosą się w powietrzu!
  Prow. Fundacja Strefa Mocy  www.fundacjastrefamocy.pl
 • WYSPA PANA KLEKSA – razem z profesorem Kleksem i Królową Abą wyciągając przepisy z poradnika młodego zielarza, stworzymy kilka ważnych ekologiczno-artystycznych projektów:
  – MORSKIE STATKI – rozmawiając o potrzebie segregacji wykorzystamy skrawki materiałów, korki czy patyczki, aby wzburzone fale Bałtyku niosły nasze pomysły i marzenia!
  PTASI KALEJDOSKOP – nawiązując do malowniczego otoczenia stworzymy wiry pięknych kolorów, mieniących się niczym ptasie pióra w słonecznym blasku!
  RYBIE CHORĄGIEWKI – łopoczące na wietrze i bez grama plastiku, pomkną w morską toń w nurcie ZERO WASTE!
  Prow. Bajka Pana Kleksa / Katowice
 • „BYŁO SOBIE ŻYCIE…, czyli PRZYRODNICZE (zmysłowe) STORY”
  Kto ma sokoli wzrok? Czy do smakowania potrzebujemy nosa? Skąd wiemy, że marzniemy? Odkryj tajemnice ludzkich zmysłów razem z Przyrodniczym Story i bohaterami bajki „Było sobie życie”
 • BAJKOWY LEGO MASTER – Wasza kreatywność, nieskończone pomysły w  z zderzeniu z profesjonalizmem Łukasza Góreckiego (finalisty drugiej edycji Polskiego programu telewizyjnego LEGO Masters) to wymarzony ZESTAW! Wykreujemy iście bajkową rzeczywistość za pomocą gigantycznej ilości klocków (ponad 200.000)! To także unikalna okazja, aby z Mistrzem wymienić “konstruktywne” wnioski, przybić piątkę czy zrobić zdjęcie na tle pucharu z LEGO. Dla najbardziej wytrwałych układaczy czeka nie tylko laur zwycięscy, ale też fantazyjna nagroda!
 • MINI COSPLAY – która dziedzina łączy w sobie projektowanie, szycie, plastyczne szaleństwo, fach konstruktorski, a także elementy aktorstwa? To właśnie cosplay! W trakcie Karnawału Latawców pod okiem utytułowanej cosplayerki (reprezentującej Polskę na międzynarodowych mistrzostwach cosplay) Joanny Loli Lange oraz mistrzyni sztuki krawieckiej (z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem) Małgorzaty Zielińskiej, w jednej chwili przeobrazicie się w księżniczki, Myszki Miki i Minnie, rycerzy czy super bohaterów! Frajda z łączenia igły z nitką, rutyny z „festiwalową modą plażową” gwarantowana!
 • SMERFNA WIOSKA – zostań częścią wesołej społeczności smerfów i wyrzeźb wyjątkowe osobistości z piasku w kolorze nieba! Dosyć zgrywania Ciamajdy, Marudy czy Ważniaka! Pracusie, Lalusie czy małe Smerfusie w asyście Sasetki, Poety i Marzyciela dzięki wsparciu piaskowego reżysera (Dźwiedźma Michalina) ocalą się przed brzuchami łakomego tandemu Klakiera & Gargamela!
  Michalina Niebrzydowska
 • „LATO MUMINKÓW” – PŁYWAJĄCY TEATR – Dziwnych rzeczy można się napatrzeć, na przykład, na przykład, niestety, w teatrze. Takich wrażeń nic nie może zatrzeć, wspaniałe jest życie, niestety, w teatrze. […] Niepojęte nagle bywa jasne, prześliczne, magiczne jest życie w teatrze. Aż do końca oczy można spatrzeć, Muminku, muminkuj kiedyś jest w teatrze!
  Dyrektorka Emma, wspólnie z Joasią Muminka (Joanna Stachowiak) zapraszają do teatru! Stworzymy kukiełkowe przedstawienie, podczas którego urocze trolle przeżyją zupełnie nowe, nadmorskie przygody…
  Prow. Joanna Stachowiak.

STREFA RELAKSU

 • BAJKI Z PRZYRODĄ W TLE – fantastyczna fauna i flora to nieodłączny element baśniowego świata przedstawionego. W inspiracji utworami Salci Hałas oraz bajkami z różnych stron świata, zapełnimy malarskie płótna kolorowymi opowieściami pisanymi pędzlem. Powstałe obrazy zostaną zebrane w wystawę, którą zostaną zaprezentowane w Bibliotece na Wyspie.
  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
 • MAGICZNA ŚCIANKA – w jednej chwili, jak za pomocą magicznego zaklęcia…zamień swoją rodzinę w postaci filmowego “Shreka” (nagrodzonego Nagrodą Akademii Filmowej w kategorii najlepszy film animowany pełnometrażowy na 74. ceremonii wręczenia Oscarów). Wybierz swojego ulubionego bohatera i daj się ująć jako Fiona, Kot, Osioł, a nawet Ciastek! Koniecznie oznacz GAK na zdjęciu i rozbaw swoją rodzinę J Wykonanie: Michalina Niebrzydowska.

SCENA

 • SKRZYDŁA UKRAINY – koncert chóru, który już od ponad roku zrzesza rozmiłowane w piosence dzieci i młodzież pochodzenia Ukraińskiego. Młodzi wykonawcy swoją radością i pasją wprowadzą Was w iście bajkowy nastrój. Założycielką zespołu jest Vira Duda, wokalistka, songwriterka oraz nauczycielka śpiewu.
 • PSI PATROL NA WYSPACH BERGAMUTACH – quiz wiedzy o bajkach naszego dzieciństwa, Wyspie Sobieszewskiej (historia, geografia, przyroda), bezpieczeństwie na plaży. Prowadzenie Paweł Jarczewski i Magdalena Kotlarz.

 

Dofinansowano ze środków programu społecznego rozwoju Wyspy Sobieszewskiej realizowanego przez Miasto Gdańsk w ramach przygotowań do Światowego Jamboree Skautowego w 2027 roku.

PARTNERZY

Fundacja Wspólnota Gdańska
Fundacja Strefa Mocy
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku

SPONSORZY UPOMINKÓW

Miasto Gdańsk
MEDIA RODZINA Sp. z o.o
Hevelianum

PATRONAT MEDIALNY

Gdansk.pl

 

Karta zgłoszenia – dorośli
Karta zgłoszenia – dzieci
Regulamin konkursu
Regulamin wydarzenia

Logo Wyspa Skarbów

Aktualności

Duże zbliżenie na bursztyn z pęcherzykami powietrza i zarysowaniami.

_27 października 2022

Wyniki 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY W dniu 21 października 2022, jury 11. Międzynarodowego Konkursu na...

Wyniki 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną

Duże zbliżenie na bursztyn z pęcherzykami powietrza i zarysowaniami.

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY

W dniu 21 października 2022, jury 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną, w składzie:

 • Gedymin Jabłoński, wykładowca Pracowni Biżuterii Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – przewodniczący jury
 • Monika Dylewska-Libera – dyrektorka Gdańskiego Archipelagu Kultury
 • Robert Pytlos – koordynator Miasta Gdańska ds. Bursztynu
 • dr hab. Sławomir Fijałkowski, pracownia Designu Eksperymentalnego na Wydziale Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku, Kurator targów AMBERIF
 • dr Mariusz Sładczyk, dziekan Wydziału Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
 • dr Łukasz Butowski – prodziekan Wydziału Grafiki, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

na posiedzeniu w Bibliotece Gdańskiej Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku, po obejrzeniu 253 prac nadesłanych na konkurs przez 123 autorów postanowiło przyznać następujące nagrody

EKSLIBRIS I MAŁA FORMA GRAFICZNA / TECHNIKI TRADYCYJNE

 1. NAGRODA

Ryszard Baloń (Polska) za pracę „Ex libris Muzeum Bursztynu – Wielki Młyn w Gdańsku” (nagroda finansowa 4000 zł brutto)

 1. NAGRODA
  Kamil Kocurek (Polska) za pracę „Amber Structure II” (nagroda finansowa 3000 zł brutto)
 2. NAGRODA
  Joanna Paljocha (Polska) za pracę „Amber 03” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

EKSLIBRIS I MAŁA FORMA GRAFICZNA / TECHNIKI KOMPUTEROWE

 1. NAGRODA
  Paweł Delekta (Polska) za pracę „Uwięzione w przeszłości II” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)
 2. NAGRODA
  Mariusz A. Dański (Polska) za prace: Exlibris – J(akub) Sz(aran) i Exlibris – G(rzegorz) D(ańsk)i (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
 3. NAGRODA
  Krzysztof Marek Bąk (Polska) za zestaw prac: Ekslibris Bronisław Bąk 1, Ekslibris Bronisław Bąk 2, Ekslibris Bronisław Bąk 3 (nagroda finansowa 700 zł brutto)

NAGRODY SPECJALNE

 • Nagroda Specjalna Gdańskiego Archipelagu Kultury
  • Andrzej Rułka (Polska) za zestaw prac: „Ex Libris T.A.B”, „Ex Libris O.H.”, „Ex Libris A.R.”
   (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

  Nagrody Specjalne Andrzeja Stelmasiewicza, Założyciela Fundacji Wspólnota Gdańska

  • Martin R. Baeyens (Belgia) za pracę „Exlibris Gdańsk Community Foundation” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
  • Nazar Syrotiuk (Ukraina) za pracę „Inside own eye” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
  • Agata Dworzak-Subocz za zestaw prac: „The secret of amber I”, The secret of amber II” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

  Nagroda Specjalna dr Anny Walczak, Dyrektora PAN Biblioteki Gdańskiej

  • Kamil Kocurek (Polska) ) za pracę „Amber Structure II” (nagroda rzeczowa)

  Nagroda Specjalna Renaty Adamowicz, Kierownika  Muzeum Bursztynu / Oddział Muzeum Gdańska

  • Elżbieta Pyra (Polska) za pracę „Energia bursztynu” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

  Nagroda Specjalna prof. ASP dr hab. Krzysztofa Polkowskiego, Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

  • Anna Trojanowska (Polska) za pracę „Reprezentacja wizualna I” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

  Nagroda Specjalna Ryszarda Ulińskiego, Prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników

  • Svetlana Claude (Francja) za pracę „Les hermes des heliades” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

  Protokół z posiedzenia jury (PL)

  Minutes of the jury meeting (ENG)

   

_21 października 2022

Tygodniowy rozkład zajęć

Planuj tydzień z Wyspą Skarbów! PONIEDZIAŁEK 15:30 - 16:30 PLASTYKA DLA MALUCHA 3-6 lat 16:30 ...

Tygodniowy rozkład zajęć

Planuj tydzień z Wyspą Skarbów!

PONIEDZIAŁEK

15:30 – 16:30 PLASTYKA DLA MALUCHA 3-6 lat
16:30 – 17:30 PLASTYKA 7-15 lat
16:45 – 17:45 BALET 4-10 lat
18:00 – 19:00 POLSKI DLA UKRAINY

WTOREK

16:00 – 17:30 TANIEC 8-12 lat

ŚRODA

17:00 – 17:45 FIT SYLWETKA

CZWARTEK

13:00 – 19:45 GITARA
15:00 – 16:00 BALET 4-10 lat
16:00 – 17:30 CERAMIKA DLA DZIECI 6-12 lat
16:00 – 18:00 CERAMIKA DLA DZIECI 6-12 lat
17:30 – 19:30 CERAMIKA DLA DOROSŁYCH

PIĄTEK

12:00 – 20:00 PIANINO
17:00 – 20:00 CERAMIKA

SOBOTA

11:00 – 19:00 zaSZYJ się na Wyspie! – raz w miesiącu

Kolorowy napis, artystyczne zajęcia i warsztaty 2022/2023 GAK.

_24 sierpnia 2022

Zajęcia w Wyspie Skarbów

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia do Wyspy Skarbów GAK. Zadzwoń (tel. 58 323 91 15) lub n...

Zajęcia w Wyspie Skarbów

Kolorowy napis, artystyczne zajęcia i warsztaty 2022/2023 GAK.

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia do Wyspy Skarbów GAK.
Zadzwoń (tel. 58 323 91 15) lub napisz (wyspaskarbow@gak.gda.pl) aby dowiedzieć się więcej.
Regulamin uczestnictwa w zajęciach w formie dostępnej.
Karta zgłoszenia na zajęcia w formie dostępnej.

Plastyka dla malucha

Rozwijanie wrażliwości artystycznej i zdolności manualnych dzieci w wieku 3 – 6 lat.
Opłaty: 50 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 200 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat

Plastyka

Rozwijanie wrażliwości artystycznej i zdolności manualnych dzieci w wieku 7 – 15 lat.
Opłaty: 50 zł (jednorazowa), 120 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 90 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15 lat

Ceramika

Nauka rzeźbienia w glinie poprzez zabawę i edukację od postaw. Zajęcia ceramiczne rozwijają wyobraźnię przestrzenną, pogłębiają estetyczną wrażliwość, uczą pracy twórczej z obiektem, relaksują.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 350 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 90 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 6-12 lat

Ceramika

Nauka o materiałach, technologie szkliwienia, zasady kompozycji. Klasyczna rzeźba ceramiczna oraz tworzenie form.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 120 min.
Dla kogo: dorośli

Zaszyj się na Wyspie

Nauka szycia na maszynie, dostosowana do poziomu umiejętności krawieckich uczestników.
Opłaty: 150 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 480 zł (kwartalna)
Częstotliwość w miesiącu: 2 x 4 h.
Dla kogo: dorośli

Gitara / Zajęcia indywidualne

Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uwrażliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze. (n.p. gra gam, gra appreggio, gra akordowa) oraz koordynacji rąk. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15, młodzież, dorośli

Gitara / Zajęcia grupowe 2 osobowe

Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uwrażliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze. (n.p. gra gam, gra appreggio, gra akordowa) oraz koordynacji rąk. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 400 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15, młodzież, dorośli

Umuzykalnienie

Edukację muzyczną swojego dziecka, zacznij od solidnych podstaw, czyli do kształcenia słuchu. Ćwiczenia metro-rytmicznych, ćwiczenia a’vista – mają niebagatelny wpływ na kształcenie pamięci i wyobraźni muzycznej. Za to realizowanie nut głosem wraz z praktyką to czysta zabawa! Gwarancja wejścia na kolejne etapy muzycznego kształcenia z wysokiego „c”.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 400 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: 2 kategorie grupowe wiekowe: 3-6 i 7-12 lat

Wokalistyka

Edukacja wokalna: impostacja głosu, ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne, śpiew a’vista, przygotowanie repertuaru według potrzeb uczestnika.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Pianino / zajęcia indywidualne

Nauka gry na pianinie to zajęciach na których poznajemy nuty, wartości rytmiczne, uczymy się ogólnych zasad muzycznych, poznajemy technikę gry, prawidłowe ułożenie rąk oraz odpowiednią postawę ciała. Gra na pianinie kształtuje wrażliwość, rozwija słuch i pamięć muzyczną, poprawia koncentrację, koordynację oraz uczy systematyczności. Zajęcia prowadzone są indywidualnie dzięki czemu możemy dostosować program do umiejętności i poziomu gry.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15

Pianino / zajęcia indywidualne

Nauka gry na pianinie to zajęciach na których poznajemy nuty, wartości rytmiczne, uczymy się ogólnych zasad muzycznych, poznajemy technikę gry, prawidłowe ułożenie rąk oraz odpowiednią postawę ciała. Gra na pianinie kształtuje wrażliwość, rozwija słuch i pamięć muzyczną, poprawia koncentrację, koordynację oraz uczy systematyczności. Zajęcia prowadzone są indywidualnie dzięki czemu możemy dostosować program do umiejętności i poziomu gry.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Perkusja / zajęcia indywidualne

Materiał lekcji jest uniwersalny i progresywny. Ćwiczymy od podstaw i rozwijamy ćwiczenia, doskonalimy wszystkie “cnoty” perkusyjne, szkolimy technikę i muzykalność, pracujemy z metronomem i muzyką.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 170 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15 lat

Perkusja / zajęcia indywidualne

Materiał lekcji jest uniwersalny i progresywny. Ćwiczymy od podstaw i rozwijamy ćwiczenia, doskonalimy wszystkie “cnoty” perkusyjne, szkolimy technikę i muzykalność, pracujemy z metronomem i muzyką.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Zumba

Zajęcia fizyczne łączące taniec z elementami fitnes. Proste choreografie i powtarzalne sekwencje.
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Zumba Kids

Zajęcia fizyczne łączące taniec z elementami fitnes. Proste choreografie i powtarzalne sekwencje
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 70 zł (miesięczna), 180 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat, dzieci w wieku 7-15

Gimnastyka prozdrowotna dla kobiet 50 + poranna

Sprawdzony zestaw ćwiczeń, który pomaga w najbardziej poważnych dolegliwościach kręgosłupa
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Gimnastyka prozdrowotna dla kobiet 50 + popołudniowa

Sprawdzony zestaw ćwiczeń, który pomaga w najbardziej poważnych dolegliwościach kręgosłupa
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Taniec

Hip-hop, Jazz-funk / Jazz-modern, Contemporary dance z elementami improwizacji / Stretching.
Wzmocnimy, zwiększymy elastyczność mięśni, zadbamy o poprawną postawę ciała, oraz ustabilizujemy oddychanie. Wszystko to w rytmie, pozytywnej energii, natomiast spokojny i liryczny styl contemporary pozwoli zrelaksować się i odnaleźć harmonię z sobą. Zajęcia zawierają elementy choreografii klasycznej.
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: 2 grupy wiekowe: dzieci 5-8 i 8-12 lat