Logo GAK

placówki

Powrót do GAKu Logo GAK

Open call do Mobilnego Domu Kultury 2022 GAK

aktualność
konkurs

Open call do Mobilnego Domu Kultury 2022

 1. data

  02.10.22
  niedziela

 2. godzina

 3. adres

 4. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

Organizujesz warsztaty, tworzysz teatr a może masz swój zespół? Zgłoś się! Gdański Archipelag Kultury szuka artystek_artystów oraz animatorek_animatorów kultury do projektu Mobilny Dom Kultury!

Mobilny Dom Kultury zapewnia dostęp do bezpłatnej oferty kulturalnej w dzielnicach oddalonych od ścisłego centrum Gdańska tj. Kokoszki, Osowa, Ujeścisko-Łostowice, Piecki-Migowo czy Orunia Górna. Działa w okresie wakacyjnym, zapraszając do aktywnego uczestnictwa w kulturze każdego niezależnie od wieku, sprawności czy pochodzenia. Wydarzenia odbywają się w zamkniętych pomieszczeniach, ale również na podwórkach, placach zabaw, w parkach i lasach, dlatego również w tym zakresie liczymy na Twoją kreatywność! Tegorocznym motywem przewodnim jest WSPÓLNOTA.

Mobilny Dom Kultury to w tym roku 5 scen:

 • scena teatralno-performatywna
 • scena sztuk wizualnych
 • scena muzyczna
 • scena ruchowa
 • scena ekologiczna

Jeśli tworzysz w tych dziedzinach, masz pomysł na działanie a także jesteś osobą dyspozycyjną w terminie lipiec – sierpień zgłoś się! W szczególności poszukiwane są osoby, które są otwarte aby cyklicznie i warsztatowo podziałać z mieszkankami i mieszkańcami Gdańska.

Wyślij swoją propozycję na maila: maria.pyrek@gak.gda.pl uwzględniając w niej: opis działania/grupę docelową/liczbę uczestników/potrzebny sprzęt/bio/swoją dyspozycyjność/preferowane wynagrodzenie/numer kontaktowy/adres do swojej strony lub portfolio.

Zachęcamy również do składania swoich projektów osoby młode, studentki i studentów, osoby pracujące z OzN czy komunikujące się w języku ukraińskim.

Zgłoszenia przyjmujemy do 8 maja!