Logo GAK

placówki

Monodram „Stara Panna z kotem” GAK

teatr

Monodram „Stara Panna z kotem”

 1. data

  20.07.22
  środa

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Gdański Archipelag Kultury/ Stacja Orunia, Dworcowa 9

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

O monodramie

 

To zabawna historia kobiety, która mieszka tylko z kotem. Szuka miłości w Internecie, gdzie trafia na różnych mężczyzn w różnym wieku i z różnymi doświadczeniami. Dobrze zapowiadający się kandydaci w świecie wirtualnym nie przypominają jednak w żadnym stopniu tych w rzeczywistości. Czy odnajdzie miłość? Czy jedyną jej miłością i sensem pozostanie kot?

Twórczyni monodramu

 

Malwina Tkaczyk – dyplomowana pedagożka teatralna, aktorka, animatorka kultury. Współpracowała z Teatrem Nowym w Krakowie, Polskim Teatrem w Moskwie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Gdańskim Teatrem Szekspirowskim w ramach realizacji spektakli oraz warsztatów teatralnych. Za pomocą działań teatralnych otwiera dzieci, młodzież, dorosłych na emocje, słowo, ruch. Tworzy własne monodramy i spektakle, w których pełni zarówno rolę reżyserki jak i aktorki. Jest autorką strony „Emocjonalna mama w teatrze”, gdzie pomaga rodzicom i nauczycielom radzić sobie z trudnymi emocjami u dzieci za pomocą kreatywnych zabaw.

Dla kogo?

Monodram przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 lat.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Monodram zostanie wystawiony w sali widowiskowej Stacji Orunia – domu kultury Gdańskiego Archipelagu Kultury przy ul. Dworcowej 9 w Gdańsku.

 

Jak dojadę?

Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Domu Sąsiedzkiego Nasze Ujeścisko znajdują się dwa przystanku autobusowe: Przemyska (z którego kursują autobusy linii nr: 115, 118, 120,156, 174,195) oraz Jeleniogórska (z którego kursuję autobus linii nr 118).