Logo GAK

placówki

Letni Rock Camp w Gamie GAK

konkurs
muzyka
warsztat

Letni Rock Camp w Gamie

 1. data

  01.07.21
  czwartek

 2. godzina

  17:00

 3. wstęp

  Bezpłatny

 4. adres

  Starowiejska 15/16, Gdańsk

Grasz na instrumencie, śpiewasz a może tworzysz bity lub marzysz o napisaniu swoich pierwszych piosenek?
Jeśli odpowiedź, na któreś z powyższych pytań brzmi tak, dołącz do lipcowych warsztatów Rock Camp!
W ramach naszych spotkań weźmiesz udział w komponowaniu autorskich kompozycji oraz przygotujesz się do koncertu pod okiem naszych czujnych prowadzących.
Nagraj filmik lub podeślij plik audio prezentujący Twoją twórczość (grę, śpiew itd) i zostań częścią zespołu, który w ostatnich dniach lipca wystąpi z własnym materiałem.
Zajęcia kierowane są dla osób między 14 a 19 rokiem życia. Ilośc miejsc ograniczona!
Na wasze zgłoszenia czekamy do 24.06.2021
Materiały należy wysłać na adres gama@gak.gda.pl
 • ___pokaż cały opis

  W dzisiejszych czasach duża ilość młodzieży interesuje się muzyką rockową. Uczą się gry na instrumentach oraz śpiewu. Wiedzę czerpią w szkołach muzycznych oraz w Internecie. Niektórzy zastanawiają się nad założeniem własnych zespołów, ale nie wiedzą od czego zacząć, w jakim kierunku iść: jak napisać własne piosenki i stworzyć aranżację dla instrumentów, żeby utwór brzmiał harmonicznie. Właśnie do tych celów chcemy stworzyć Rock Camp: letnie warsztaty dla młodzieży podczas których uczestnicy pod czujnym okiem doświadczonych pedagogów będą uczyć się podstaw kompozycji, pracy w zespole, stworzenia aranżacji własnych piosenek, kształcenia gry na instrumentach oraz umiejętności wokalnych, nauczą się podstaw teorii muzyki, będą czytać tabulatury. Na zakończenie planowany jest koncert finałowy, podczas którego uczestnicy zaprezentują utwory, które powstaną w trakcie udziału w Rock campie. Scenę podzielą z zaproszonym doświadczonym zespołem rockowym.