Logo GAK

placówki

Kultura na warsztacie GAK

konkurs

Kultura na warsztacie

 1. data

  05.06.21
  sobota

 2. godzina

  10:00-20:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  projketornia@gak.gda.pl

 5. dla kogo?

  Dorośli

Masz pomysł na warsztaty twórcze, które chciałbyś poprowadzić w domu kultury? Projektornia Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza do udziału w konkursie „Kultura na warsztacie”. Zapewniamy miejsce, materiały, wynagrodzenia oraz wsparcie organizacyjne. Na zgłoszenia czekamy do 5 lipca!

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zachęca mieszkanki i mieszkańców województwa pomorskiego do tworzenia życia społeczno – kulturalnego w swoim otoczeniu, poprzez realizację warsztatów twórczych w jednej z filii Gdańskiego Archipelagu Kultury. Celem konkursu „Kultura na warsztacie” jest odkrywanie, rozwijanie, a także wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych. Projekt „Kultura na warsztacie” zapewnia,  nie tylko wsparcie merytoryczne, ale również finansowe.

 • ___pokaż cały opis

  Kto może wziąć udział w konkursie?

  Do udziału w konkursie „Kultura na warsztacie” zapraszamy pełnoletnich mieszkańców województwa pomorskiego.

  Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  Wypełnij formularz dostępny na stronie www.gak.gda.pl . Zgłoszenia można wysłać drogą mailową (skan z podpisem) na adres: projektornia@gak.gda.pl. Na zgłoszenia czekamy do 5 lipca  2021r.

  Realizacja projektu:

  Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze sześć projektów, które będą realizowane w okresie od 12 lipca do 30 listopada 2021r., w siedzibie Projektorni GAK, ul. Dworska 29a, Gdańsk – Brzeźno. Autorzy wybranych projektów, za przeprowadzone warsztaty otrzymają wynagrodzenie w wysokości 1350zł brutto, materiały oraz wsparcie organizacyjne.

  Karta głoszenia

  Regulamin