Logo GAK

placówki

Koncert połączony z audycją muzyczną GAK

muzyka
warsztat

Koncert połączony z audycją muzyczną

 1. data

  27.08.22
  sobota

 2. godzina

  11:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Biologicznej 1 w Gdańsku

 5. dla kogo?

  Dorośli , Dzieci , Familijne , Młodzież , Seniorzy

O koncercie

Koncerty edukacyjne moderowane przez absolwentki i absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku czynnie biorących udział w życiu kulturalnym Trójmiasta mają formę interaktywną i włączającą. Słuchaczki i słuchacze są angażowani do czynnego udziału w występach, dzięki czemu sami mogą tworzyć proste melodie, rytmy, nauczyć się krótkich tekstów piosenek, ale także poznać podstawowe zagadnienia dotyczące muzyki i instrumentów. Koncert łączy muzykę poważną i popularną, dlatego osoby mogą również odgadywać tytuły i twórców oraz posłuchać alternatywnych aranżacji znanych wszystkim przebojów.

 

Dla kogo?

Zajęcia są dla wszystkich. Zadbamy o to, aby każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania – mógł wziąć udział w zajęciach. Zajęcia będą dopasowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

 

Szczegóły dotyczące wejściówek

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

 

Gdzie odbędzie się koncert?

 

Warsztaty odbędą się w Fundacji MAJA mieszczącej się w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Biologicznej 1 w Gdańsku.

 

Jak dojadę?

Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Środowiskowego Domu Samopomocy znajdują się dwa przystanku autobusowe: Bysewo (z którego kursują autobusy linii nr: 157, 167, 267) oraz Schronisko dla zwierząt „Promyk” (z którego kursuję autobus linii nr 157, 167).