Spotkanie

ZDolna Orunia - spotkanie dyniowe

Jesteś tutaj

Chcesz się dowiedzieć, jakie cuda można ugotować z dyni? A może masz ochotę podzielić się swoimi przepisami na dynię? Zapraszamy na Warsztaty Kulinarne prowadzone przez ZDolną Oruniankę Dorotę Średniawę. Wstęp wolny - obowiązują zapisy: zdolnaorunia@gmail.com lub tel. tel. 58 306 66 76 wew. 36

Warsztaty poprowadzi ZDolna Orunianka - Dorota Średniawa - pasjonatka kuchni wege. Jak sama mówi jej pasja zrodziła się z konieczności.
Kocha jeść. Kiedyś człowiek, który wybrał dietę roślinną po prostu nie miał gdzie jeść; w restauracjach i barach królowały bowiem: kotlet schabowy i kiełbasa z grilla. Dorota zaczęła więc poszukiwać ...we własnej kuchni. I tak narodziła się pasja gotowania i jej obecny zawód; zamieniła biuro na kuchnię. Została wierna swoim przekonaniom i ...smakom. Specjalizuje się w kuchni wegetariańskiej przyprawionej nutą orientu.

Jesteś z Oruni? Chcesz się podzielić swoją pasją? A może po prostu masz ochotę spędzić miło czas z innymi mieszkańcami dzielnicy? Dołącz do projektu ZDolna Ounia. Skontaktuj się z nami: tel. 58 306 66 76 wew. 36 | e-mail: zdolnaorunia@gmail.com lub przyjdź do biura Stacji Orunia GAK przy. ul. Dworcowej 9.


Więcej: facebook.com/ZDolnaOrunia


Zapraszamy chętnych w każdym wieku. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

 

Projekt „ZDolna Orunia” został dofinansowany ze środków konkursu „Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

Nie
OD: śr 09.11.16
DO: czw 10.11.16

Zobacz daty
00:05
Stacja Orunia
Spotkanie
Nie
Powtarza się codziennie w poniedziałek i w wtorek i w środa i w czwartek i w piątek do czw. lis 10 2016.