Familijne

Teatr Pinezka „Trollowisko”

Jesteś tutaj

"Trollowisko" - Clown Pinezka przenosi się razem z widzami do fantastycznej bajkowej krainy Kurdululum, gdzie mieszkają Elfy i Krasnoludki. Zły Troll zagraża całej krainie. Clown Pinezka musi walczyć ze Złym Trollem, aby wyzwolić krainę Kurdululum spod tyranii Trolla. Czas: 50 min.
Teatr Pinezka z Gdańska od 1980 roku bawi widzów na ulicach i placach całego świata (m.in. Ekwador, Meksyk, USA, Rosja, Turcja, Ukraina, Palestyna, Egipt, Chiny i prawie wszystkie kraje Europy). W listopadzie 2009 występował w Kennedy Center w Waszyngtonie DC. Zapraszany na największe festiwale teatralne na świecie i zdobywca wielu nagród.
 
Spektakle teatru łączą w sobie elementy magii teatru i cyrku. Jarmarczna clownada jest wybuchową mieszanką pantomimy, tańca, akrobacji, masek, marionetek, szczudeł, żonglerki i improwizacji z publicznością, czyli świetną zabawą dla widza w każdym wieku.
Przedstawienia odrywają publiczność od szarej rzeczywistości i porywają w świat bajki i radosnego dzieciństwa, bo przecież w każdym jest dziecko.
 
Przemysław Grządziela - dyrektor, tancerz, mim, clown, marionetkarz, reżyser, choreograf, kompozytor, scenograf, księgowy i kierowca. Wieloletni solista baletu, m.in. w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, Teatrze Wielkim w Poznaniu, Operze Bydgoskiej i Wrocławskim Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego.
Nie
czas trwania 50 minut

Bilety: 8 zł, kasa czynna od 16.30

22.11.15
niedziela
17:00
Plama
Familijne
Tak