Familijne

Teatr Barnaby "Dzielny Grześ i Święty Mikołaj"

Jesteś tutaj

Klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.
Święta już tuż tuż i na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała nam wszystko zepsuć. Na szczęście, nad pracą Świętego Mikołaja czuwa dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten, jakże ważny, dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona?
 
Chyba najlepiej będzie, jak zobaczycie to sami.
 
Przedstawienie „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Każdy z bohaterów tego przedstawienia wchodzi w dialog z widzami, co sprawia że można się poczuć, jak część spektaklu, a komiczna forma teatralna, jaką jest pacynka, potrafi doskonale rozbawić najsmutniejszego smutasa.
 
Teatr Barnaby z Gdańska działa od 2013 roku. To jedna z niewielu scen marionetkowych w Polsce. Jego założycielem i twórcą jest Marcin Marzec, absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu. Do 2015 grał w Teatrze Arlekin w Łodzi. Aktualnie współpracuje z Teatrem Miniatura i Teatrem Szekspirowskim w Gdańsku.
 

 

Nie
Bilety: 10 zł, sprzedaż tylko w dniu spektaklu, kasa czynna od 16.30. 

Spektakl dla dzieci od 3-10 lat

Autor: Marcin Marzec

Animacja: Marcin Marzec

Scenografia i lalki: Karolina Michałek

 

02.12.18
niedziela
17:00
Plama
Familijne
Tak
www.facebook.com/events/1668938046543738