Familijne

Teatr Barnaby "Czerwony Kapturek"

Jesteś tutaj

„Czerwony kapturek" to doskonale znana wszystkim historia dziewczynki, której udaje się pokonać złego wilka. Piękne piosenki, zawrotna akcja i doskonała oprawa muzyczna stworzona przez kompozytora Michała Makulskiego sprawią, że dzieci bawić się będą doskonale. Po spektaklu, dzieci będą miały możliwość spróbowania swoich sił aktorskich na scenie.
 

Teatr Barnaby
Proponuje Państwu przedstawienie lalkowe, stworzone w wyjątkowo oryginalnej i niespotykanej technice marionetkowej. Dzięki mobilnej konstrukcji sceny możemy zagrać przedstawienie w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni. W naszym teatrze spektakle odgrywane są prawdziwymi marionetkami, wyrzeźbionymi w drewnie lipowym. Lalki ubrane są w kostiumy teatralne szyte na miarę. Spektakl grany jest w towarzystwie kolorowego oświetlenia, oraz specjalnie skomponowanej muzyki.

Marcin Marzec
Aktor - lalkarz. Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Dyplomowany pedagog. Od czterech lat pracuje w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi, ale przede wszystkim prowadzi własny teatr marionetkowy: Teatr Barnaby.

 

 
 
Nie

Czas trwania przedstawienia to 35 minut.

Tekst: Jan Brzechwa

Reżyseria, scenariusz i animacja: Marcin Marzec

Muzyka: Michał Makulski

Lalki: Krzysztof Szafraniec, Jan Pieczątkowski

 


Bilety: 10 zł, kasa czynna od 16.30

 

11.02.18
niedziela
17:00
Plama
Familijne
Tak
www.facebook.com/events/331988480631902