Familijne

Teatr Barnaby „Kot w butach”

Jesteś tutaj

Wszystkim znana baśń H. Perrault o przebiegłym i mądrym kocie w butach, który wykorzystując swój spryt i wrodzoną mądrość sprawi, że każdy wyjdzie z opresji obronną ręką. Teatr Barnaby pragnie przedstawić Państwu przedstawienie zrealizowane w dwóch technikach lalkowych: pacynkowej i marionetkowej.
Prawdziwe lalki, wartki wierszowany scenariusz oraz wesołe piosenki sprawią, że każdy znajdzie w tym przedstawieniu powód do uśmiechu.
 
 
Scenariusz i reżyseria: Marcin Marzec
Muzyka: Michał Łacny
Lalki: Jan Tomasz Pieczątkowski

Teatr Barnaby
Proponuje Państwu przedstawienie lalkowe, stworzone w wyjątkowo oryginalnej i niespotykanej technice marionetkowej. Dzięki mobilnej konstrukcji sceny możemy zagrać przedstawienie w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni. W naszym teatrze spektakle odgrywane są prawdziwymi marionetkami, wyrzeźbionymi w drewnie lipowym. Lalki ubrane są w kostiumy teatralne szyte na miarę. Spektakl grany jest w towarzystwie kolorowego oświetlenia, oraz specjalnie skomponowanej muzyki.
 
 
Marcin Marzec
Aktor - lalkarz. Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Dyplomowany pedagog. Od czterech lat pracuje w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi, ale przede wszystkim prowadzi własny teatr marionetkowy: Teatr Barnaby.
 
Teatr Barnaby w internecie:
Nie
Bilety: 10 zł, kasa czynna od 16.30

 


08.04.18
niedziela
17:00
Plama
Familijne
Tak
www.facebook.com/events/2034142820193800