Ruchowe

Taniec współczesny

Jesteś tutaj

Włoski temperament połączony z międzynarodowym doświadczeniem – zapraszamy na nowe warsztaty tańca współczesnego!

Roberto Tallarigo pochodzi z ciepłego miasta na południu Włoch. W wieku 6 lat zaczął uczyć się baletu i tańca współczesnego w rodzinnym mieście. Zaraz po tym rozpoczęła się jego międzynarodowa przygoda.

W Akademii Tańca w Rotterdamie studiował balet i takie style tańca jak Cunningham, Graham i Limon. Był członkiem wielu grup i projektów, m.in. „Gente di Calabria” z grupą Artedanza, "Staatstheatre Kassel" z Johannesem Wielandem i Evolution Dance Company w Rzymie. W 2015 roku dołączył do składu Bałtyckiego Teatru Tańca w Operze Bałtyckiej. Przez całą współpracę z Izadorą Weiss był solistą. Podczas projektu i tournée w Petersburgu był jej osobistym asystentem. Obecnie jest tancerzem Baletu Opery Bałtyckiej, gdzie gra główną rolę w przedstawieniu Giorgio Madii „Pinokio”.

Czuj się zaproszony! Poziom warsztatów będzie dostosowany do grupy uczestników. Jeśli chętnych będzie dużo, istnieje możliwość podzielenia się na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną. Każde zajęcia składają się z rozgrzewki, improwizacji, nauki choreografii, rozciągania.

Zajęcia prowadzone są po angielsku, ale na podstawowym poziomie – głównie opiera się to na liczeniu itp., cała reszta przekazywana jest w międzynarodowym języku tańca.

KOSZT POJEDYNCZYCH ZAJĘĆ TO TYLKO 20 ZŁ !

OPŁATE ZA ZAJĘCIA UISZCZA SIĘ PRZED ZAJĘCIAMI GOTÓWKĄ W KASIE ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W POKOJU NR 14 W BUDYNKU SCENY MUZYCZNEJ GAK, W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA

EWENTUALNE PYTANIA PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES EMAIL info@scenamuzyczna.pl

Tak

Koszt: 20 zł


OD: nie 26.11.17
DO: pon 25.06.18

Zobacz daty
19:00
Scena Muzyczna
Ruchowe
Tak
Powtarza się co tydzień w poniedziałek do pon. cze 25 2018.