Teatr/Taniec

Taniec Performatywny (WYLĘGARNIA) // od 15 lat

Jesteś tutaj

Zajęcia ruchowo-performatywne, kształtują twórcze myślenie, dostrzeganie i wykorzystywanie własnych zasobów do tworzenia sztuki i wyrażania siebie. Przewidujemy przygotowanie w zakresie formy wyrazu i rozwój umiejętności inspirowania się i pracy nad własnym pomysłem. Główne tropy to ruch, teatr tańca, aktorstwo, instalacje artystyczne. Zajęcia łączą dziedziny sztuki, które zostaną odkryte przez uczestników jak również te stworzone przez nich.

TANIEC PERFORMATYWNY (WYLĘGARNIA)

Zajęcia prowadzonę przez Agafię Wieliczko - Absolwentkę Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. Po powrocie do Gdańska wkroczyła do środowiska alternatywnej sztuki w Trójmieście.

Zajęcia ruchowo-performatywne, kształtują twórcze myślnie, dostrzeganie i wykorzystywanie własnych zasobów do tworzenia sztuki i wyrażania siebie. Przewidujemy przygotowanie w zakresie formy wyrazu i rozwój umiejętności inspirowania się i pracy nad własnym pomysłem. Główne tropy to ruch, teatr tańca, aktorstwo, instalacje artystyczne. Zajęcia łączą dziedziny sztuki, które zostaną odkryte przez uczestników jak również te stworzone przez nich.

Zajęcia odbywają się we wtorki godz. 18.15-19.45

Opłata: 80zł m-c 

Tak

 Zajęcia przeznaczone dla młodzieży od lat 15


OD: wt 11.10.16
DO: wt 27.06.17

Zobacz daty
18:15
Stacja Orunia
Teatr/Taniec
Tak
Powtarza się co tydzień w wtorek do pt. cze 30 2017.