Spotkanie

Spotkanie fanów K-POPu

Jesteś tutaj

Zapraszamy na styczniową odsłonę Zlotu organizowanego w Domu Kultury GAMA. Jak zawsze czeka na Was moc atrakcji, ciekawe konkurencje i drobne upominki dla zwycięzców. Koreańska muzyka pop, w skrócie nazywana K-POPem z każdym rokiem zyskuje na popularności. Swoimi energetycznymi rytmami i charyzmatycznymi idolami zaraża rzeszę fanów nie tylko w Azji, ale również w Europie. Zapraszamy w sobotę 13 grudnia na godzinę 16.30 do Gamy GAK. Wstęp bezpłatny.

Nie

Polska może się już pochwalić wieloma zorganizowanymi koncertami K-POPowymi czy utrzymanymi w tematyce Wschodu festiwalami muzycznymi, tanecznymi, a także wydarzeniami kładącymi nacisk na promowanie tamtejszej kultury. Głównym celem naszych zlotów jest zintegrowanie fanów na terenie Trójmiasta, którzy najczęściej nie wiedzą nawet o swoim wzajemnym istnieniu. Ze spotkania na spotkanie cieszy nas widok zarówno nowych twarzy jak i stałych bywalców.

W planie imprezy przewidziane są różne gry zaczerpnięte wprost z koreańskich programów rozrywkowych z udziałem gwiazd K-POPu. Każdy z uczestników będzie mógł zmierzyć się w różnorodnych konkurencjach sprawdzając nie tylko swoją wydolność fizyczną, ale również znajomość koreańskich hitów (m.in.: kalambury, quiz, koreańska wersja "Jaka to melodia?" i wiele innych), na zwycięzców czekają ciekawe nagrody oraz barwne wspomnienia!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 058 346 41 05 lub pod adresem mailowym: gama@gak.gda.pl


13.01.18
sobota
16:30
Gama
Spotkanie
Nie
https://www.facebook.com/events/1458476760945343/