Spotkanie

Spotkanie fanów K-POPU

Jesteś tutaj

Zapraszamy wszystkich serdecznie na spotkanie fanów koreańskiej muzyki popularnej, w skrócie nazywanej K-POPem, które odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 17:30 w Gamie GAK!

Koreańska muzyka pop z każdym rokiem zyskuje na popularności. Swoimi energetycznymi rytmami i charyzmatycznymi idolami zaraża rzeszę fanów nie tylko w Azji ale również w Europie. Powoli zaczyna pojawiać się także w Polsce. Pierwsze koreańskie zespoły przyjeżdżają do nas by wystąpić dla polskich słuchaczy K-POPu.

 

               Główym celem zlotu jest zintegrowanie fanów na terenie Trójmiasta, którzy najczęściej nie wiedzą nawet o swoim wzajemnym istnieniu. W planie imprezy przewidziane są różne gry zaczerpnięte wprost z koreańskich programów rozrywkowych z udziałem gwiazd K-POPu. Każdy z uczestników będzie mógł zmierzyć się w różnorodnych konkurencjach sprawdzając nie tylko swoją wydolność fizyczną ale również znajomość koreańskich hitów (m.in.: kalambury, quiz, koreańska wersja '' Jaka to melodia,, i wiele innych), na zwycięzców czeka nagroda w postaci drobnych upominków prosto z Azji.

 

Nie
10.04.15
piątek
17:30
Gama
Spotkanie
Nie