Konkurs

Slam w Blokowisku

Jesteś tutaj

SLAM w BLOKOWISKU

Zapraszamy do Plamy na finałowy i obowiązkowy slam gdańskich eliminacji do Trzecich Ogólnopolskich Mistrzostw w Slamie Poetyckim. W klubie położonym w malowniczej scenerii gdańskiej Zaspy usłyszycie wiersze w spektakularnym wykonaniu twórców-performerów.

SLAM w BLOKOWISKU

Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. W rundzie pierwszej poprosimy o wykonanie tekstów związanego z hasłem „beton”. W jaki sposób go wykorzystacie to już tylko i wyłącznie wasza sprawa. Liczy się pomysł i sprawność literacka!
W kolejnych rundach tematyka jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 2,5 do 4 minut, w zależności od etapu. Weźcie swoje najlepsze teksty i dajcie się osądzić! 

Zwycięzca otrzyma 500 zł.

 Zgłoszenia slamerów przyjmujemy na adres e-mail: plama@gak.gda.pl (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Blokowisku). Karta zgłoszenia i regulamin dostępne na stronie www.plama.art.pl lub poniżej.

Spieszcie się! Decyduje kolejność zgłoszeń.

PUBLICZNOŚĆ

Jesteście niezbędni! Przybywajcie tłumnie i słuchajcie uważnie! Pojemność sali jest ograniczona, więc w pierwszej kolejności przyjmujemy osoby z rezerwacją. Rezerwacje przyjmujemy na adres e-mail plama@gak.gda.pl, w temacie należy wpisać „rezerwacja Slam w Blokowisku”. Prosimy o wydrukowanie maila z potwierdzeniem i okazanie przy wejściu na wydarzenie. Rezerwacje przyjmowane będą do wyczerpania miejsc.

 MUZYKA

Muzycznie będzie nam towarzyszył zespół Psychopill, czyli Emilia Dalecka i Andrzej Kędzierski. Posłuchacie elektroniki przyprawionej subtelnym wokalem i ostrą jak papryczka chilli gitarą. Posłuchajcie: https://psychopill.bandcamp.com.

 REGULAMIN

Regulamin

Karta zgłoszenia

WSTĘP WOLNY

Plama Gdański Archipelag Kultury

Ul. Pilotów 11, 80-456 Gdańsk

Tel. 58 557 42 47, e-mail: plama@gak.gda.pl

www.plama.art.pl, Facebook/PlamaGAK

www.gak.gda.pl

 

Nie

Regulamin


Karta złoszenia


27.04.19
sobota
17:00
Plama
Konkurs
Nie