Teatr/Taniec

Rytmiczna fantazja

Jesteś tutaj

Rytmiczna fantazja

Zachęcamy dzieci do udziału w zajęciach rytmicznych, które uczą koncentracji, wyrabiają pamięć, spostrzegawczość, siłę woli, umiejętność pracy zespołowej. Zastosowane zostaną elementy muzykoterapii, jest to również świetna okazja do zabawy, oraz ćwiczenia sprawności fizycznej!
Dzieci będą tworzyć układy taneczno-ruchowe przy muzyce klasycznej lub rozrywkowej, wykonywać piosenki z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych, a także ćwiczenia logorytmiczne wspomagające aparat mowy. Wykorzystując umiejętności plastyczne dzieci stworzą własne przedmioty służące do ćwiczeń rytmicznych. Znajdzie się tez przestrzeń na pomysły dzieci, zachęcając tym samym do aktywności, otwartości i śmiałości.

Gdy niestraszne Ci śpiewanie, ruch i taniec ramię w ramię / Przyjdź dziś do nas raz i dwa, tu zabawa na 102 / Rymowanki i śpiewanki, wymyślone wyliczanki! / Krakowiaczek wytańczony, i też walczyk wystrojony! / Zdarza się też hip hop modny, z pomponami taniec wodny / Każdy u nas na czymś gra, i muzyczny talent ma! / Czasem również tuż po szkole, usiądziemy wszyscy w kole / Odpoczniemy przy muzyce - sprzyja to naszej psychice :-) / A więc…? Rytmiczna fantazja! Zapraszamy wszystkich Was! / Kto się nudzi - jest okazja! i na „Wyspę Skarbów czas” :-)  
- Dominika Suszek

Grupa wiekowa: dzieci od 3 - 6/6 - 9 lat
Cena: 30 zł – 1 zajęcia, 100 zł – miesiąc (1x w tyg.), 150zł – miesiąc (2x w tyg.)
Częstotliwość zajęć: 1 lub 2 razy w tygodniu, 60 minut
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

PROWADZENIE - Dominika Suszek. Ukończyła Wydział Teorii Muzyki na Akademii Muzycznej w Gdańsku, jak również Studia Podyplomowe na kierunku Taniec i Rytmika. 

„Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, wywoływać uśmiech na ich twarzach, rozbudzać w nich chęć rozwoju i poznawania nowych umiejętności, zwłaszcza w sferze muzyki.”

Zapisy:

„Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury
ul. Turystyczna 3
Tel: 58 323 91 15 (w dni robocze od godz. 10:00 do 20:00)
e-mail: wyspaskarbow@gak.gda.pl

Tak
OD: czw 12.10.17
DO: czw 28.06.18

Zobacz daty
15:00
Wyspa Skarbów
Teatr/Taniec
Tak
Powtarza się co tydzień w czwartek do sob. cze 30 2018.