Muzyka

Koncert ZS (USA) 10.02

Jesteś tutaj

Sami o sobie piszą tak: 

Choć nasza muzyka bywała kategoryzowana na różne sposoby - jako no-wave, brutal-prog, bądź post-minimalizm, ideą Zs jest robienie muzyki, która rzuca wyzwanie fizycznym i mentalnym ograniczeniom, zarówno wykonawcy, jak i odbiorcy. Łącząc niestandardowe techniki wykonawcze, unikalną syntezę instrumentów oraz niemal telepatyczną komunikację, Zs celuje w tworzeniu dzieł, które otulają słuchacza, by następnie rozwijać swe dźwięki, przywoływać niewypowiedzianą przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłe obrzędy i rytuały. 

Zespół występował w loftach, galeriach sztuki, rockowych klubach i halach koncertowych w całych Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii, dzieląc scenę z takimi wykonawcami jak: The Locust, Gang Gang Dance, Animal Collective, Battles, The Dirty Projectors, Dan Deacon czy Peter Brotzman & Han Bennick.

Oprócz aktywności w ZS muzycy zespołu grają w takich składach jak Liturgy, Ex eye, Guardian Alien, nagrywają z Arto Lindsayem czy też kuratorują nowojorskim festiwalom muzycznym.

Bilety w 3 pulach:

-20 zł

-30 zł

-35 zł w dniu koncertu 

Nie

Legendarny zespól awangardowy z Nowego Yorku ZS wraca do Gdańska!


Od czasu powstania grupa występowała jako trio, sekstet i kwartet, aby w końcu wykrystalizować się w czteroosobowym składzie, w który wchodzą Sam Hillmer (saksofon tenorowy), Patrick Higgins (gitara/elektronika), Greg Fox (perkusja) oraz Michael Beharie (elektronika). 


10.02.18
sobota
20:00
Stacja Orunia
Muzyka
Tak
https://www.facebook.com/events/574383849571271/