Spotkanie

Gra Miejska

Jesteś tutaj

30 października zapraszamy na Grę Miejską na Zaspie. Gra jest efektem pracy Gdańskich Seniorów, ale wziąć udział może w niej każdy, niezależnie od wieku. Spacer potrwa ok. 90 minut. Po jego zakończeniu zapraszamy na drobny poczęstunek. Jak się przygotować? Polecamy zabranie wygodnego obuwia i kurtki przeciwdeszczowej lub parasola. Materiały do gier (plansze z zadaniami) zostaną rozdane na miejscu. WSTĘP WOLNY!

Gry miejskie są projektem dwuetapowym. Pierwszy zakłada stworzenie minimum czterech gier miejskich, w języku polskim i angielskim, w przestrzeni miasta, wybranie odpowiednich lokalizacji, dopracowanie kształtu zabawy. Podczas warsztatów komputerowych zostaną opracowane karty do gry w formie map i instrukcji. Kolejnym etapem jest rozegranie jednej ze stworzonych wcześniej gier.

Pierwszy etap jest przeznaczony dla seniorów. W grze miejskiej wezmą udział osoby zaangażowane w projekt. Scenariusze gier będą udostępnione w formie elektronicznej na stronie GAK-u, a także innych instytucji kultury w Gdańsku.

Wszystkich chętnych do włączenia się do akcji w roli uczestnika, wolontariusza, fotografa itd., zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2014

Nie
30.10.14
czwartek
15:00
Plama
Spotkanie
Nie
Powtarza się codziennie do czw. paź 30 2014.