Familijne

Dziecięcy Pchli Targ

Jesteś tutaj

Dziecięcy Pchli Targ to plenerowa impreza, która z roku na rok przyciąga coraz większe tłumy, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Wydarzenie to stanowi niecodzienną okazję, aby nauczyć najmłodszych cennej lekcji przedsiębiorczości. Na kilka godzin dzieci pod okiem rodziców zamieniają się w prawdziwego handlarza lub handlarkę: ustalają ceny, negocjują, wymieniają i sprzedają.

Dziecięcy Pchli Targ to wydarzenie, którego z niecierpliwością wyczekują duzi i mali. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, natomiast drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.

Jeśli w Twoim pokoju zalega góra zbędnych zabawek, zgłoś swój udział w Pchlim Targu, stwórz stragan i spróbuj sprzedać drobiazgi, których już nie potrzebujesz. A jeżeli chcesz upolować nie lada gratkę, koniecznie zajrzyj do Plamy 23 kwietnia! 

Po zakończeniu Dziecięcego Pchlego Targu „Plama” GAK zaprasza wszystkich na spektakl w wykonaniu Teatru Młoda Projektornia zatytułowany „Tęsknota” (wstęp wolny). Spektakl odbędzie się w sali teatralnej o godz. 15.30.

 

Regulamin wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ

1. Organizatorem wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ jest „Plama” Gdański Archipelag Kultury.
2. Impreza odbędzie się na terenie klubu „Plama” Gdański Archipelag Kultury przy ul. Pilotów 11 dnia 23.04.2017 r. w godzinach 13:00 – 15:00.
3. Zabawa polega na samodzielnym stworzeniu przez dzieci stanowiska targowego, wyłożeniu zabawek w miejscach wyznaczonych przez organizatora i ich wymianie lub sprzedaży.
4. Aby wziąć udział  w wydarzeniu należy wysłać na adres daria@plama.art.pl lub dostarczyć do klubu Plama GAK przy ul. Pilotów 11 do dnia 19.04.2017 r. zgłoszenie, które powinno zawierać następujące informacje:
- imię i nazwisko dziecka/dzieci,
- imię i nazwisko opiekuna dziecka/dzieci,
- telefon kontaktowy do opiekuna dziecka/dzieci.
Zgłoszenia można dokonać także telefonicznie pod numerem +58 557 42 47.
5. Zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych.
6. Każde dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej.
7. Do wymiany można przynosić wyłącznie przedmioty przeznaczone do zabawy dla dzieci, w tym także książki, płyty z filmami itp.
8. Zabawki muszą być w dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki działające na baterie muszą mieć włożone nowe baterie.
9. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia zabawek i akcesoriów militarnych (karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp.).
10. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby działań informacyjnych i promocyjnych prowadzonych przez Organizatora.
11. Uczestnicy imprezy zobowiązani są stosować się do instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektu oraz instrukcji porządkowych Organizatora.
12. W kwestiach nienazwanych w regulaminie decyduje Organizator.
13. Organizator ma prawo dokonywania zmian w regulaminie bez podawania przyczyny.
14. Ostateczna i wiążąca interpretacja regulaminu należy do Organizatora.
15. „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, iż:
- administratorem zbieranych w kartach zgłoszeń danych osobowych jest Gdański Archipelag Kultury z siedzibą w Gdańsku, ul. Dworcowa 9, 80 – 026 Gdańsk; wpisany do Rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Gminę Miasta Gdańska pod numerem 2/ 92, NIP 583-10-10-860,
- zbierane dane osobowe przetwarzane będą tylko dla zapewnienia prawidłowej organizacji zajęć i zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestnikom,
- zbierane dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom,uczestnicy zajęć prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- podanie GAK danych osobowych jest dobrowolne.
Nie
Po zakończeniu Dziecięcego Pchlego Targu „Plama” GAK zaprasza wszystkich na spektakl w wykonaniu Teatru Młoda Projektornia zatytułowany „Tęsknota” (wstęp wolny). Spektakl odbędzie się w sali teatralnej o godz. 15.30.

23.04.17
niedziela
13:00
Plama
Familijne
Nie
www.facebook.com/events/1820393231543262