Edukacja

BUBBLE crew

Jesteś tutaj

BUBBLE crew Grupa roztańczonych maluszków od trzech do sześciu lat. Program zajęć obejmuje rytmikę rytmikę z elementami hip-hop. Prowadząca łączy pracę nad programem zajęć dzieci z zabawą. Nabór do grupy trwa.

 informacje

Miejsce: Dom Sztuki GAK
Adres: ul. Stryjewskiego 25 Gdańsk Stogi
Telefon: 58 307 31 44
Wiek uczestników: od 3 do 6 lat
Częstotliwość: 2 x 45 min.
Koszt za zajęcia: 16 zł
Koszt miesięczny: 76 zł

Tak

BUBBLE crew zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat


Nowa grupa hip hopowych maluszków. Nabór do grupy trwa. Zapraszamy wszystkie maluszki, które uwielbiają taniec i dobrą zabawę wśród rówieśników. Zajęcia 2 razy w tygodniu. Na zajęciach kształtujemy koordynację ruchową dzieci, przekazujemy poprzez zabawę podstawy tańca hip hop . Taniec to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego oraz kształtowanie prawidłowego rozwoju dziecka.


Instruktorem grupy jest Agnieszka Humięcka - Magister Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku rekreacja ruchowa, specjalizacja fitness. Instruktor fitness-nowoczesne formy gimnastyki. Instruktor tańca nowoczesnego: hip- hop, funky, house, oldscholl, new style show dance, afro, jak również tańca współczesnego, modern i jazz.


 Terminarz zajęć:


wtorek, piątek 16.00 - 16.45


OD: pon 07.09.15
DO: czw 30.06.16

Zobacz daty
16:00
Dom Sztuki
Edukacja
Tak
Powtarza się co tydzień w sobota i w poniedziałek i w wtorek i w środa i w czwartek i w piątek i w sobota do czw. cze 30 2016.