Teatr/Taniec

Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja

Jesteś tutaj

WWW BANNER - tiko i fruncja

„Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury
zaprasza na spektakl Teatru Katarynka

Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja
4 lutego (niedziela) 2018 godz. 12:00 wstęp: 10 zł (9 zł z kartą do kultury)

Musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Kto wie czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj.
Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się rożnie skończyć. Lód bywa kruchy. Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.


Teatr Katarynka to muzyczny teatr objazdowy, autorskie spektakle, zawodowi aktorzy i spełnianie marzeń. Naszą misją jest budzenie w dzieciach miłości do sztuki, uwrażliwianie na teatr i muzykę, przekazywanie treści edukacyjnych. Autorskie musicale rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Pokazujemy w nich najważniejsze życiowe wartości takie jak: miłość, przyjaźń, rodzina, dobro, sprawiedliwość, czy nadzieja. W zabawny sposób wplatamy wątki edukacyjne. Każda bajka jest interaktywna, dzieci razem z nami śpiewają, tańczą, śmieją się i przeżywają opowiadane historie.

Z nami bajki stają się rzeczywistością.
Tworzymy nasz teatr z pasją i zaangażowaniem, stawiamy na jakość, bo wiemy, że dzieci to bardzo wymagająca publiczność. Zabieramy widzów w podróż do magicznej krainy, którą zapamiętają na długo. Po spektaklach dzieci spotykają się z aktorami, otrzymują kolorowanki i naklejki z postaciami z bajek, aby utrwalić przekazane morały i podzielić się z rodzicami swoimi przeżyciami.

www.teatrkatarynka.pl/

www.facebook.com/TeatrKatarynka/

Nie
04.02.18
niedziela
12:00
Wyspa Skarbów
Teatr/Taniec
Tak