Edukacja

Artystyczne Ferie w Stacji Orunia GAK 16-27 stycznia 2017r

Jesteś tutaj

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.00 w pierwszym i drugim tygodniu ferii. Koszt: 120 zł za cały tydzień zajęć. Na zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców postanowiliśmy  wzbogacić naszą ofertę Ferii Zimowych o spacery i wyjścia, a także wizyty muzyków i Teatru Lalek.

Podczas ferii mali uczestnicy będą mogli poznać różne dziedziny sztuki i wezmą udział w wielu zajęciach twórczych: plastycznych, kreatywnych, ceramicznych, muzycznych, rękodzieła, uczestniczyć w eksperymentach muzycznych i kulinarnych, a także w zajęciach ruchowych.

Podczas spacerów po Oruni towarzyszyć nam będzie lokalny przewodnik, który wprowadzi nas w świat dzielnicy sprzed lat, opowie o ciekawych i historycznych miejscach na mapie Oruni.

Wyjście do Warsztatu Kowalskiego  pozwoli poznać zapomnianą, ale jakże ciekawą pracę kowala.

Podczas przedstawienia lalkowego poznamy ”Ignasia, który lubił szkoły”, a po obejrzeniu spektaklu  uczestniczyć będziemy w Warsztatach  Papierowego Teatru, gdzie dzieci stworzą własny, papierowy teatrzyk.

Wyjście do klubu bowlingowego pozwoli aktywnie i zabawowo spędzić czas, poznać historię i zasady gry w bowling(kręgle), a także zjeść pizzę!

Koncert pana Pawła z mini orkiestrą przybliży nam świat dźwięków.

Będziemy także uczestniczyć w projekcjach filmowych w ramach „spotkań z filmem niespodzianką” w Kinie Familijnym KinOrunia Prezentuje.

To tylko część atrakcji jaka czeka na dzieci podczas Ferii Zimowych w Stacji Orunia GAK.

 

Szczegółowe informacje i zapisy: Iwona 58 306 66 76 wew. 36

Nie

Koszt: 120 zł za cały tydzień zajęć.


Na zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.


16.01.17
poniedziałek
10:00
Stacja Orunia
Edukacja
Tak
poniedziałek, Styczeń 16, 2017 - 10:00 do piątek, Styczeń 27, 2017 - 15:00