Spotkanie

Andrzej Pasławski "Miejscówka w Montenegro" – Czarnogóra

Jesteś tutaj

Montenegro - ta tajemniczo brzmiąca kraina, to nic innego, jak powstała ponownie po rozpadzie dawnej Jugosławii Czarnogóra, do niedawna będąca we wspólnocie z Serbią. Od 2006 roku samodzielne państwo.
Państwo, w którym, jako pierwszym, nie będącym członkiem Unii Europejskiej, przyjęto walutę Euro. Kraj, który z powodzeniem może być wakacyjną alternatywą dla miłośników Adriatyku, ciepła i bałkańskiej gościnności.

 

Jak każdy bałkański kraj – nie pozbawiony kontrastów i kontrowersyjnych opinii.
 
Czy warto go zwiedzić, pozostać tam chwilę, a może wrócić? Postaram się przekonać Was, że warto. Postaram się zapoznać Widzów z wybrzeżem, górami, kanionami i klimatem Czarnogóry. 
 
Dla dorosłych to możliwość poznania nieznanych krain lub wywołania wspomnień, porównań z własnymi doznaniami, dla młodzieży - poznanie często nieznanego, lecz wcale nie nieosiągalnego, inspiracja na przyszłość, zaszczepienie bakcyla i postawy poznawczej, rozwijanie zainteresowań.
 
 
A może poznanie kraju, do którego wybiorą się na wakacyjną włóczęgę? Zapraszamy wszystkich, gdyż każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Nie

 


Więcej informacji o nas i o naszych Bałkańskich podróżach można zdobyć na stronie: www.fotolandia4x4.com

16.03.17
czwartek
18:00
Plama
Spotkanie
Nie
www.facebook.com/events/1635032930139185