Jesteś tutaj:

O nas

Scena Muzyczna

Logo ___kalendarz wydarzeń

O nas Scena Muzyczna

Logo placówki

Scena Muzyczna GAK to najbardziej koncertowy oddział Gdańskiego Archipelagu Kultury, zlokalizowany w samym sercu urokliwego Parku Oruńskiego.

[zdjęcie; grupa osób na koncercie; w tle scena.]

Gdy na zewnątrz ziąb, działania filii skupiają się wokół wydarzeń w budynku przy ulicy Nowiny 2b, zaś gdy jest trochę cieplej – na deskach Amfiteatru Orana. W kręgu naszych zainteresowań znajduje się przede wszystkim realizacja projektów z zakresu kultury i edukacji kulturalnej.

 

Scena Muzyczna powstała w 1996 roku, a już rok później produkowaliśmy wielkie koncerty przy plaży w Brzeźnie z udziałem czołowych polskich gwiazd, na które przyjeżdżała publiczność z całej Polski. Przełomowym momentem było pozyskanie dla naszej działalności świetnie zlokalizowanego Placu Zebrań Ludowych, gdzie na początku przenieśliśmy koncerty z plaży. Na koncercie inauguracyjnym, który odbył się 07.07.2002 roku zagrał zespół The Animals.

W okresie letnim nasze działania skoncentrowane są wokół organizacji imprez plenerowych na terenie Miasta Gdańska, Placu Zebrań Ludowych oraz Parku Oruńskiego z przynależnym Amfiteatrem Orana. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji dużych imprez masowych, które tworzymy, przygotowujemy i realizujemy własnymi siłami od a do z. Od lat jesteśmy organizatorem Gdańskiego Sylwestra Miejskiego i Nocy Świętojańskiej. Przez 10 sezonów tworzyliśmy, nieistniejący już, Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę, które zrzeszał tancerzy i muzyków z całego świata. Od wielu lat jesteśmy również współorganizatorem wielu wydarzeń miejskich, takich jak Dni Wilna, Święto Miasta, czy koncerty w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przy których pracujemy od strony technicznej.

[zdjęcie; konsoleta realizatorska - świecące guziki i dwa monitory.]

Przez cały rok nasza aktywność skupiona jest natomiast głównie wokół działalności polegającej na realizowaniu zajęć z zakresu edukacji kulturalnej w siedzibie naszej placówki, tj. przy ul. Nowiny 2b w Parku Oruńskim. W naszej ofercie można znaleźć wachlarz różnych możliwości rozwoju, począwszy od tańca, gimnastyki, teatru, nauki gry na instrumentach, czy fotografii. Nasza placówka otwarta jest dla każdego, zapraszamy dzieci w wieku szkolnym, jak również te wymagające opieki rodzica, osoby w wieku produktywnym, jak również seniorów. W naszej siedzibie prężnie działa również Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów, Koło nr 11.

Od 2018 roku otrzymaliśmy pod opiekę amfiteatr zlokalizowany w Parku Oruńskim. Od tego momentu Orunia z Parkiem i Amfiteatrem stała się letnim centrum kulturalnym z zajęciami muzycznymi dla dzieci oraz koncertami piosenki aktorskiej.

Amfiteatr Orana z zadaszoną sceną i miejscami dla widzów to część inwestycji, w ramach której zrewitalizowano Park Oruński. Teren miał sprzyjać nie tylko relaksowi na świeżym powietrzu, ale także być miejscem spotkań ze sztuką i kulturą. I tak właśnie się stało, dzięki naszej działalności. Każdego roku w terminie od maja do sierpnia realizujemy plenerowe koncerty piosenki aktorskiej, wśród zaproszonych przez nas gości znaleźli się, m.in: Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Lech Dyblik, Hanna Śleszyńska, Piotr Polk, Karolina Piechota, Katarzyna Rogalska z programem „Polskie Drogi”, Dorota Stalińska w repertuarze „Ratuj się kto może…”, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Dąbrowska, Stanisława Celińska, Katarzyna Skrzynecka i wielu innych.

Park Oruński to również aktywności dla dzieci. Cykl tematycznych warsztatów muzycznych odbywał się w altanie Parku Oruńskiego, w każdą niedzielę okresu wakacyjnego w 2019 roku i był przeznaczony dla całych rodzin z dziećmi. Podczas warsztatów dzieci mają możliwość poznać różne instrumenty muzyczne oraz sprawdzić jakie dźwięki można z nich wydobyć. W 2020 r. warsztaty zostały zastąpione spektaklami najlepszych teatrów dla dzieci. Prezentowane były sztuki Białostockiego Teatru Lalek, Miejskiego Teatru Miniatura, A3 Teatru Kolekcjonerzy Wzruszeń, Teatru Qfer i Teatru Barnaby.

Scena Muzyczna to również zarządca bardzo popularnego w sezonie zimowym obiektu miejskiego – Lodowiska na Placu Zebrań Ludowych. Każdego roku z myślą o mieszkańcach Gdańska i okolic 2 listopada przekazujemy do dyspozycji naszych gości pełnowymiarową ślizgawkę, miejsce wspaniałej zabawy i rekreacji dla całych rodzin i zorganizowanych grup szkolnych. Nasze statystyki mówią same za siebie – codziennie odwiedza nas ok. 1000 osób, co oznacza 30 000 osób w miesiącu i 120 000 w sezonie, trwającym do 28 lutego! Wykorzystując nasze możliwości i potencjał przestrzeni, oprócz działalności stałej, z myślą o naszych gościach organizujemy również imprezy okolicznościowe m.in.: Halloween na Lodowisku, Mikołajki na Lodowisku i Walentynki na Lodowisku.

Jako jedna z wysp Gdańskiego Archipelagu Kultury uczymy, inspirujemy i integrujemy.

Galeria:

Logo

Aktualności

grafika. na granatowym tle białe gwiazdki. po prawej stronie projektor filmowy

_4 października 2022

W październiku wraca Klub Filmowy Kosmos

Nadciąga kolejna edycja filmowych spotkań, które swoją nazwą nawiązują do kultowego kina funkcjon...

W październiku wraca Klub Filmowy Kosmos

grafika. na granatowym tle białe gwiazdki. po prawej stronie projektor filmowy

Nadciąga kolejna edycja filmowych spotkań, które swoją nazwą nawiązują do kultowego kina funkcjonującego kiedyś na Oruni. W każdy piątek o godz. 18:00, od 7 października do 16 grudnia, w siedzibie Sceny Muzycznej GAK przy ulicy Nowiny 2b, zostaną zorganizowane pokazy wraz z prelekcjami i rozmowami przy kawie lub herbacie. Spotkania moderowane będą przez filmoznawców znanych z poprzednich edycji filmowego klubu i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać. Tegoroczny program kosmosu został podzielony na 3 cykle: Gatunkowa supernowa, Nasz wszechświat i Na Ziemi. Pełny program Klubu Filmowego Kosmos można znaleźć poniżej.

Klub Filmowy Kosmos wystartuje 7 października i w każdy kolejny piątek do 16 grudnia zostanie zorganizowany pokaz filmowy wraz z prelekcją i rozmową przy kawie lub herbacie.

O filmach będą opowiadać filmoznawcy znani z poprzednich edycji KF Kosmos: Weronika Orzechowska, Mikołaj Lewalski, Joanna Dołęga oraz Wojciech Zejda – absolwenci kierunku Wiedza o Filmie i Kulturze Audiowizualnej Uniwersytetu Gdańskiego.

Wśród wyświetlanych filmów znajdą się same filmowe hity, które w tej edycji zostały podzielone na trzy cykle:
Gatunkowa Supernowa, czyli świeże, nietypowe i intrygujące podejście do kina gatunkowego,

Nasz Wszechświat, czyli wartościowe i nagradzane filmy dokumentalne z całego świata

Na Ziemi, czyli filmy z zaangażowaniem i wrażliwością przyglądające się ważnym tematom.

Szczegółowy repertuar można na bieżąco śledzić na fanpage’u Sceny Muzycznej GAK na Facebooku lub w specjalnie przygotowanej grupie Klubu Kosmos.

25 listopada odbędzie się spotkanie z gdańską reżyser – Elżbietą Benkowską wraz z pokazem filmu „Olena”, za którą dostała szereg nagród, w tym nominację do Złotej Palmy w konkursie filmów krótkometrażowych na 66. MFF w Cannes. Podczas spotkania, na uczestników będzie czekało wiele niespodzianek, a także będzie można dowiedzieć się ciekawostek na temat codzienności pracy reżysera filmowego.

Klub Filmowy Kosmos, nawiązuje do tradycji oruńskiej kinematografii – otwartego w 1962 roku, a nieistniejącego już dziś kina Kosmos. Kino funkcjonowało przez ponad 30 lat przy ul. Jedności Robotniczej (dziś Trakt Św. Wojciecha). Koszt uczestnictwa w pojedynczym spotkaniu Klubu to zaledwie 5 złotych. Bilety można zakupić w kasie Sceny Muzycznej GAK przed poszczególnymi seansami lub przez portal bilety24.pl.

Wydarzenie odbędzie się w lokalu administrowanym przez Gdańskie Nieruchomości.

 

PROGRAM

07.10, godz. 18:00 – TAJEMNICE SILVER LAKE / 2018 / reż. David Robert Mitchell

Opis filmu: Bohaterem nowego filmu Davida Roberta Mitchella jest bezrobotny pożeracz popkultury z Los Angeles Sam (Andrew Garfield przekonująco wydobywa ze swojej postaci rys wiecznej chłopackości), który chciałby zrobić coś sensownego, ale chwilowo poprzestaje na masturbacji i grze na Nintendo. Tajemnicze zniknięcie atrakcyjnej dziewczyny z sąsiedztwa obudzi jednak w młodzieńcu niezmordowanego Philipa Marlowe’a. Na ślad spisku (w który zamieszani są milioner, zabójca psów i autor muzycznych hitów) naprowadzają Sama informacje zakodowane na starych VHS-ach, hollywoodzkie lokacje, znaki na ścianach, piosenki i komiksy. (źródło: filmweb.pl)

14.10, godz. 18:00 – PARYŻ. 13 DZIELNICA / 2021 / reż. Jacques Audiard

Opis filmu: Akcja ” Paryża, 13. dzielnicy” rozgrywa się pośród wieżowców i esplanad paryskiego blokowiska, tutejszego Chinatown. Na tle surowej, brutalistycznej architektury uczucia i ciała bohaterów wydają się szczególnie kruche i podatne na zranienie. Emilie zakochuje się w swoim sublokatorze Camille’u. Ten podejmuje erotyczną grę, ale broni się przed uczuciami – do czasu, gdy poznaje Norę, która ma obsesję na punkcie Amber, tajemniczej dziewczyny pracującej na seks-kamerce. (źródło: filmweb.pl)

21.10, godz. 18:00 – SOUND OF METAL / 2019 / reż. Darius Marder

Opis filmu: Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło. (źródło: filmweb.pl)

28.10, godz. 18:00 – TRUFLARZE / 2020 / reż. Michael Dweck, Gregory Kershaw

Opis filmu: Największą siłą dokumentu Dwecka i Kershawa są bohaterowie – starsi panowie, którzy latami zbierali najcenniejszą, białą odmianę trufli i u schyłku życia nie wyobrażają sobie, że mogą robić coś innego. „Truflarze” zostają w pamięci także ze względu na psy, które pomagają w szukaniu rosnących głęboko w ziemi niezwykle cennych grzybów. Sfilmowane sceny ludzko-psiej zażyłości są zestawione z epizodami przedstawiającymi napastliwych sprzedawców, którzy wyrafinowaną sztukę zbierania trufli chcą sprowadzić do samego zysku, bez poszanowania wiekowej tradycji. (źródło: filmweb.pl)

04.11, godz. 18:00 – CENSOR / 2021 / reż. Prano Bailey-Bond

Opis filmu: Deszczową i mglistą Wielką Brytanię zalewa fala morderstw. Według rządu wzrost przestępczości ma związek z video nasties rozpowszechnionymi w kraju na nielegalnych kasetach VHS. Enid, skrupulatna cenzorka, której zadaniem jest wycięcie najbrutalniejszych scen z filmów, pracuje z zaangażowaniem i poświęceniem. Kiedy na jednej z recenzowanych kaset rozpoznaje swoją zaginioną przed laty siostrę, próbuje za wszelką cenę odkryć kim jest tajemnicza kobieta. Enid powoli zatraca się w wyimaginowanych obrazach, które zaczynają stawać się jej rzeczywistością. Czy kobieta znajduje się w wyreżyserowanym filmie, czy może to w niej kryją się prawdziwe koszmary? (źródło: filmweb.pl)

18.11, godz. 18:00 – DIEGO / 2019 / reż. Asif Kapadia

Opis filmu: Młody, niezwykle utalentowany chłopak zostaje ściągnięty do włoskiego klubu Napoli. Trafia w sam środek neapolitańskiego kotła: mafijnych rozgrywek, sukcesów, uwielbienia i skandali. Jego geniusz i charyzma wkrótce robią z Napoli najlepszą drużynę świata. W mieście, w którym piłka to religia, Maradona staje się świętym. Na boisku dokonuje cudów, ale gdy gasną światła, wszystko wymyka się spod kontroli. Diego nie potrafi udźwignąć swojej sławy, a miasto, które zrobiło z niego boga, z dnia na dzień staje się jego przekleństwem. (filmweb.pl)

25.11, godz. 18:00 – OLENA + SPOTKANIE Z ELŻBIETĄ BENKOWSKĄ

Opis filmu: Para młodych Ukraińców migruje przez Polskę do Skandynawii. W pociągu Dimie (Igor Aronov) zostaje skradziony portfel z paszportem, który złodziej (Patryk Szwichtenberg) wyrzuca przez okno. Chłopak wspólnie ze swoją dziewczyną, Oleną (Oksana Terefenko), musi odnaleźć zgubę, nim odpłynie ich prom do Szwecji. Przy okazji tego incydentu wychodzi na jaw rzeczywisty powód ich migracji. (źródło: filmweb.pl)

02.12. godz. 18:00 – KAFARNAUM / 2018 / reż. Nadine Labaki

Opis filmu: W zaniedbanej części Bejrutu wraz z rodzicami i kilkorgiem rodzeństwa mieszka 12-letni Zain (Zain Al Rafeea). Chłopak pracuje fizycznie w sklepie mężczyzny, który planuje poślubić jego młodszą siostrę. Każdego dnia odprowadza smutnym wzrokiem vana wiozącego jego rówieśników do szkoły oraz kłóci się z dorosłymi. Te awantury w końcu znajdą finał na sądowej sali. Zain pozywa rodziców za to, że się urodził. Takich jak on – systemowo zaniedbywanych, pozbawionych dzieciństwa, odciętych od edukacji – jest wielu. (źródło: filmweb.pl)

09.12, godz. 18:00 – DUCH ŚNIEGÓW / 2021 / reż. Vincent Munier, Marie Amiguet

Opis filmu: Wielu rusza w podróż do Tybetu tylko po to, by zdobyć najwyższe górskie szczyty. Niewielu dostrzega, że te pozorne pustkowia kryją największe skarby dzikiej natury, które przez większość czasu pozostają poza zasięgiem ludzkiego wzroku. To magiczne miejsce, choć wydaje się niezamieszkane, tak naprawdę tętni życiem, a jego mieszkańcy nie spuszczają oczu z tych, którzy niespodziewanie odwiedzają ich królestwo. Królestwo, którego największych tajemnic strzeże prawdziwa bogini – majestatyczna i nieuchwytna pantera śnieżna. Ci, którym wystarczy pokory, cierpliwości i odwagi mają szansę zarówno na spotkanie z nią, jak i odkrycie najbardziej kojącego miejsca na ziemi. (źródło: filmweb.pl)

16.12, godz. 18:00 – PIĘĆ DIABŁÓW / 2022 / reż. Léa Mysius

Opis filmu: Vicky to samotna dziewczynka mieszkająca w sennym, górskim miasteczku. Jest obdarzona osobliwym talentem: potrafi chwytać i odtwarzać wszystkie możliwe zapachy, które zbiera kolejno w starannie oznakowanych słoiczkach. Wśród nich szczególne miejsce zajmują te poświęcone zapachowi jej mamy. Pewnego dnia w ich domu pojawia się siostra męża Joanne – tajemnicza Julia. Zaintrygowana tą niespodziewaną obecnością dziewczynka „kradnie” jej zapach i odtwarzając go, przenosi się w przeszłość kobiety. Zaczyna tym samym odkrywać zaskakujące sekrety i wskrzeszać historię, która wpłynęła na los jej rodziny. (źródło: nowehoryzonty.pl)

grafika, po lewej stronie dźwig

_30 września 2022

Dzień Seniora w Parku Oruńskim

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora już w najbliższą sobotę (01.10), w godzinach 12:00-14:30 z...

Dzień Seniora w Parku Oruńskim

grafika, po lewej stronie dźwig

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora już w najbliższą sobotę (01.10), w godzinach 12:00-14:30 zapraszamy seniorki i seniorów z całego Gdańska do Amfiteatru Orana w Parku Oruńskim. W ramach Dnia Seniora odbędą się bezpłatne zajęcia z zumby z elementami fitnessu oraz Slavica Dance, czyli połączenie tańca ludowego z nowoczesnymi formami fitness, a także posłuchać koncertu w wykonaniu zespołu muzycznego „The Fellows”. Podczas całego wydarzenia będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych w Strefie Aktywności Senioralnych oraz Kawiarenki dla seniorów. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00. Właśnie wtedy nastąpi oficjalne otwarcie Gdańskich Dni Seniora 2022. O 12:15 na scenie Amfiteatru Orana wystąpi grupa muzyczna „The Fellows”, która zagra covery najbardziej znanych i lubianych przebojów. Zespół w składzie:
• Adam Koperwas – gitara prowadząca, kompozytor. W końcu lat 1960. zaczynał w klubie „U Jurasa” w Sopocie, później kontynuował w różnych formacjach rockowo-bluesowych. W roku 2009 wystąpił na imprezie „Motława Beat” w Gdańsku w składzie z byłymi członkami zespołu „Takty”. Obecnie członek grupy „The Workers Band”.
• Zbigniew Gura – basista, bardzo doświadczony muzyk, grający na wielu estradach w Polsce i za granicą, obecnie członek zespołu „The Workers Band”.
• Tadeusz Leszczyński – perkusista i gitarzysta, kompozytor, weteran wielu klubów i scen w Polsce i za granicą, grający z wieloma różnymi muzykami w ramach jam sessions, na imprezie „Motława Beat w składzie zespołu „Takty”.
• Andrzej Walasek – wokalista, gitarzysta, kompozytor, mający za sobą udział w kilku grupach rockowych, w tym „The Workers Band”.
• Jan Stoppa – gitara rytmiczna, wokalista, kompozytor. W latach 1960. w trzonie sopockiego zespołu „Takty”, w 2009 roku uczestniczył w imprezie „Motława Beat” w odnowionym składzie tego zespołu. Od kilku lat współpracuje z Zenkiem Miluskim w ramach duetu „Yester Day” wykonującego utwory Beatlesów.

O godzinie 13:15 wystartują zajęcia zumby z elementami fitnessu prowadzone przez Natalię Marszałkowicz, instruktorkę, której zajęcia są jednymi z bardziej lubianych aktywności w Scenie Muzycznej GAK. Natalia przygotuje ćwiczenia dostosowane do potrzeb i możliwości seniorów.

O 13:35 na scenie zaprezentowane zostanie folkowe cargo przez Justynę Bolek ze Slavica Dance. SLAVICA DANCE to Polska tradycja oraz muzyka połączona z nowoczesnością. Jest to nowa forma aktywności fizycznej skierowana do wszystkich niezależnie do wieku.

Przez cały dzień (12:00-14:30) będzie można skorzystać z Kawiarenki dla Seniorów (kawa, herbata, drożdżówka) oraz Strefy Aktywności Senioralnych! W celu odebrania vouchera na poczęstunek zachęcamy do zapisów na stronie www.wolontariatgdansk.pl/dzien-seniora/

Aktywności w ramach Dnia Seniora organizowane są w związku z przypadającym na 1 października świętem osób starszych ustanowionym przez ONZ. Takie dni są świetną okazją do intensywniejszego propagowania postulatów mających na celu poprawę sytuacji osób dojrzałych: walki z dyskryminacją, zapobiegania niepełnosprawności, zapewnienia odpowiedniej opieki zdrowotnej i równego udziału w rozwoju kulturalnym i ekonomicznym społeczeństw.

Program:
12:00 Oficjalne otwarcie obchodów Gdańskich Dni Seniora
12:15 Koncert zespołu „The Fellows”
13:15 Zumba z elementami fitness
13:35 Slavica Dance – Justyna Bolek

12:00-14:30 Strefa Aktywności Senioralnych
12:30-14:30 Kawiarenka dla seniorów (kawa, herbata, drożdżówka)

 

Więcej informacji na stronie wolontariatgdansk.pl/dzien-seniora/

Partnerstwo Miasta Gdańska, Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku oraz Gdańskiego Archipelagu Kultury

Galeria:

_13 września 2022

Weekendowe warsztaty aktorskie w Scenie Muzycznej GAK. W trzy dni stań się aktorem, a na końcu wystąp na scenie

W ostatni wrześniowy weekend, tj. między 23 a 25 września, zapraszamy amatorów teatru na warsztat...

Weekendowe warsztaty aktorskie w Scenie Muzycznej GAK. W trzy dni stań się aktorem, a na końcu wystąp na scenie

W ostatni wrześniowy weekend, tj. między 23 a 25 września, zapraszamy amatorów teatru na warsztaty aktorskie w Scenie Muzycznej GAK. W trakcie intensywnych 3 dni zajęć zostanie stworzona historia i postacie do spektaklu, będzie można poćwiczyć dykcję i popracować nad impostacją głosu oraz nad ruchem scenicznym, a na końcu utrwalić swoją wiedzę w najbardziej praktycznej postaci, tj. występu przed publiką. Warsztaty kosztują 250 zł i wymagają wcześniejszego zapisu.

Jeśli zawsze interesowała Cię praca aktora albo chciałbyś_abyś zgłębić techniki wystąpień publicznych, pokonać tremę i ciekawie przedstawić historię, to weź udział w naszych wyjątkowych, weekendowych warsztatach aktorskich w Scenie Muzycznej GAK. Przez trzy dni będzie można uczestniczyć w zajęciach z improwizacji, śpiewu, interpretacji tekstu i dykcji. Będzie można także nauczyć się budowania postaci jak i historii, dowiedzieć się co nie co na temat świadomości ciała czy technik relaksacyjnych. Nie zabraknie również gier i zabaw teatralnych.

Warsztaty prowadzone będą przez znawców świata teatralnego, tj. profesjonalnego scenarzystę, muzyka, tancerkę oraz aktorkę. Nad wysokim poziomem merytorycznym warsztatów będzie czuwać Joanna Róg, absolwentka Studium Teatru Fizycznego w Bytomiu oraz Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Aktorka na co dzień tworzy spektakle oraz filmy krótkometrażowe z grupami niezależnymi z Gdańska, Katowic i Warszawy. W swojej aktorskiej podróży szczególnie ceni sobie rozwój poprzez pracę z artystami z różnych stron świata, poznawanie nowych technik pracy aktora, oraz świadomą i uważną pracę z samym sobą oraz partnerami scenicznymi.

Koszt warsztatów to 250zł, a uczestnikiem może być każdy powyżej 16 roku życia. Dostępnych jest tylko 12 miejsc. Zapraszamy do zapisów – chętnych prosimy o wiadomość na adres scenamuzyczna@gak.gda.pl. Pytania można kierować pod nr tel. 515 394 696.

Harmonogram Warsztatów:

  • Piątek, 23 września, 18:00-21:00 (w tym 15 min. przerwy)
  • Sobota, 24 września, 10:00-19:00 (w tym 30 min. przerwa obiadowa oraz 3-4 krótsze przerwy)
  • Niedziela, 25 września, 10:00-19:00 (o 18:00 pokaz przed publicznością, oraz 30 min. przerwy obiadowej, oraz 3 przerwy krótkie)