Gama

Jesteś tutaj

Gama działa w strukturach Gdańskiego Archipelagu Kultury. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz organizacji imprez.

W Gamie GAK można rozwijać swoje talenty i zainteresowania teatralne, plastyczne oraz muzyczne.

Staramy się, aby organizowane zajęcia wychodziły naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców.

ul. Starowiejska 15/16
80-534 Gdańsk Letnica

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 12.00 - 20.00
58 346 41 05
gama@gak.gda.pl
gama.gak.gda.pl
Gama GAK organizuje wiele imprez okolicznościowych związanych z przypadającymi świętami, wystaw plastycznych, spektakli teatralnych, wieczorów poezji, festynów rodzinnych.

Niemoc /live band/ uczestnicy warsztatów homerecordingu

Koncert Niemocy, a także koncerty uczestników warsztatów to niezwykła inicjatywa. Z jednej strony dlatego, że na scenie pojawi się reprezentacja polskiej elektroniki skąpanej w new wave i post-punku. Zespół pojawił się między innymi na Openerze, Tauronie, OFFie, czy Sziget, a ich materiał wydał między innymi Brennnessel czy MOST. Niemoc, trzech panów z Zielonej góry zawita na Orunię i wystąpi jako live band. Z drugiej strony dlatego, że wystąpi grupa uczniów Stendka (LASY), która przez kilka miesięcy pod jego okiem poznawała tajniki programu Ableton.

10.11.18
sobota
17:30

VII Zjazd Letniczan

Serdecznie zapraszamy na siódmą edycję Zjazdu Letniczan - wielkiego święta mieszkańców, sympatyków i wychowanków Letnicy. Spotykamy się w czwartek, 19 lipca w Gamie GAK o godzinie 18.00. W planie między innymi wykład Prezesa Towarzystwa Polska - Niemcy Anny Misztal pod tytułem "Moje spotkanie z Letnicą", koncertu duetu "Karol i Andrzej", a także wpis do księgi pamiątkowej, czy wspólne zdjęcie wszystkich Letniczan. Serdecznie zapraszamy, wstęp bezpłatny.

19.07.18
czwartek
18:00

Kabaret Pod Napięciem - Premiery, Impro, muzyka na żywo!

Kabaret Pod Napięciem wraca do GAMY z nowym repertuarem i mocą improwizacji! Chłopaki zaprezentują PREMIEROWE skecze a także poprowadzą występ oparty na sugestiach publiczności. Dodatkową atrakcją będzie muzyka na żywo zapewniona przez The The RE Works. Artyści będą więc improwizować na wszelkich płaszczyznach sztuki i w jej okolicach.13 czerwca, godzina 19.00 w Gamie GAK. Wstęp bezpłatny!

13.06.18
środa
19:00

Hatti Vatti /live band/ i uczestnicy warsztatów

Koncert Hatti Vatti, a także koncerty uczestników warsztatów to niezwykła inicjatywa. Z jednej strony dlatego, że na scenie pojawi się weteran trójmiejskiej elektroniki – Hatti Vatti i wystąpi jako live band odgrywając materiał ze świetnie przyjętej płyty „Szum”. Z drugiej strony dlatego, że wystąpi grupa uczniów Stendka (LASY), która przez kilka miesięcy pod jego okiem poznawała tajniki programu Ableton.

12.05.18
sobota
18:00

Impro w Gamie

Kabaret Pod Napięciem wraca do GAMY z nowym repertuarem i mocą improwizacji! Chłopaki zaprezentują PREMIEROWE skecze a także poprowadzą występ oparty na sugestiach publiczności. Zapraszamy 17 marca o godzinie 20.00 do Gamy GAK. Wstęp bezpłatny!

17.03.18
sobota
20:00

Być Kobietą

Serdecznie zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet! Współczesne kompozycje w autorskiej interpretacji zagrają dla Państwa uczniowie, absolwenci i nauczyciele Ogólnokształacącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku. 8 marca, godzina 18.00 w Gamie GAK. Wstęp bezpłatny.

08.03.18
czwartek
18:00

Spotkanie fanów K-POPu

Zapraszamy na styczniową odsłonę Zlotu organizowanego w Domu Kultury GAMA. Jak zawsze czeka na Was moc atrakcji, ciekawe konkurencje i drobne upominki dla zwycięzców. Koreańska muzyka pop, w skrócie nazywana K-POPem z każdym rokiem zyskuje na popularności. Swoimi energetycznymi rytmami i charyzmatycznymi idolami zaraża rzeszę fanów nie tylko w Azji, ale również w Europie. Zapraszamy w sobotę 13 grudnia na godzinę 16.30 do Gamy GAK. Wstęp bezpłatny.

13.01.18
sobota
16:30

Gra planszowa o Letnicy

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na niezwykłe wydarzenie w GAMIE GAK! Po raz pierwszy będziemy przygotowywać grę planszową o Letnicy! Będziemy projektować miejsca i postacie z naszej dzielnicy. Spotykamy się w środę, o godzinie 17.00 w GAMIE GAK, wstęp bezpłatny.

29.11.17
środa
17:00

Strony