Nie przegap warsztatów w "Plamie"

Jesteś tutaj

Written by tomasz.hildebrand On the

„Plama” – jeden z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury, od lat prowadzi zajęcia, na które ściągają nie tylko mieszkańcy okolicznych osiedli na Zaspie, ale i dalszych dzielnic Gdańska. Sekretem powodzenia zajęć jest nie tylko szeroka gama proponowanych aktywności, ale i atmosfera sprzyjająca artystycznym poszukiwaniom, o którą dbają zarówno instruktorzy, jak i kursanci.

Oferta „Plamy” obejmuje zajęcia z zakresu rysunku i malarstwa, ceramiki, plastyki oraz tkaniny. Znajdzie się również coś dla wielbicieli gorących rytmów, czyli warsztaty gry na bębnach. Poziom zawansowania jest bez znaczenia – początkujący, czy nie, każdy może dołączyć do grupy i tworzyć.

Oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów. Zajęcia odbywają się w godzinach przedpołudniowych oraz popołudniowych i trwają od października 2016 r. do końca maja 2017 r. Cykl zajęć, jak co roku, zwieńczy wystawa zaprezentowana w galerii klubu “Plama”, na którą składać się będą prace powstałe w ramach warsztatów.

 

Więcej szczegółów: http://www.plama.art.pl/warsztaty/