Mirosława Ciesielska, zastępca dyrektora Gdańskiego Archipelagu Kultury, wyróżniona przez Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza

Jesteś tutaj

Written by tomasz.hildebrand On the

Miasto zafundowało księgowym dzień relaksu. Z jakiej okazji?

Co prawda Dzień Księgowego obchodzony jest w Polsce 9 czerwca, ale Miasto Gdańsk postanowiło z tej okazji nagrodzić pracowników dzień wcześniej. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance i była pierwszą tego typu imprezą w Gdańsku. Jak zapowiada prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz skarbnik Teresa Blacharska - nie ostatnią!

Podczas uroczystości 10. głównych księgowych jednostek organizacyjnych Miasta uhonorowano medalami Prezydenta Miasta Gdańska, za zaangażowanie w codzienną pracę i dbałość o finanse publiczne w macierzystych jednostkach - a w ślad za tym, za zasługi dla rozwoju i sprawnego funkcjonowania miasta. Wśród nich znalazła się Mirosława Ciesielska - główny księgowy i zastępca dyrektora Gdańskiego Archipelagu Kultury, w którym pracuje od 23 lat. Autorka wielu koncepcji i udoskonaleń innowacyjnych w zakresie księgowości i obiegu dokumentacji. Jako główna księgowa - kluczowa postać w MDK, a po 2007 roku w GAK - ponosi szczególną odpowiedzialność za wszystkie finanse instytucji. Jest współautorką pomysłu na sposób profesjonalnego, a zarazem przystępnego opracowania niezwykle różnorodnej i bogatej historii Gdańskiego Archipelagu Kultury. Przez 25 lat pracy wychowawca wielu pokoleń doskonałych księgowych i ekonomistek. Wielokrotny dyrektor na regencji. Od wielu lat z zaangażowaniem odnosi się do wydarzeń organizowanych przez Gdański Archipelag Kultury.

więcej: www.gdansk.pl